Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

23.01.2017

Привітання міського голови Зіновія Андрійовича з нагоди 45-ліття Надвірнянської ЗОШ №3

Відлік досягнень людини починається зі школи: спочатку з Букваря,  з першої написаної літери, з першої прочитаної книги, цікавого відкриття та пізнання нового до атестату про середню освіту. Школа знайомить, розповідає, допомагає… Школа навчає, виховує, сіє «розумне, добре, вічне». Школа – це другий дім, у якому завжди багато яскравих вражень та позитивних емоцій.  Золотою симфонією для кожного з нас звучить мелодія шкільного дзвоника, як відгомін далекого дитинства, у яке неможливо повернутися.

Саме 45 років тому свої двері радо відчинила нова школа міста – Надвірнянська ЗОШ №3. За цей час школу очолювало 4 директори. Першим директором був Тришак Степан Андрійович. З 1981р. по 1986 р. керівництво школою здійснював Дорофей Іван Федорович. З 1986 р. по 2010 р. директором школи працював Козак Михайло Павлович, а з 2010 р.  –  Крицький Ярослав Васильович. У школі навчається близько 900 учнів. Навчально-виховний процес забезпечують 87 педагогічних працівників. 

На даний час в навчальному закладі реалізується профільне навчання: у 8-9 класах впроваджено поглиблене вивчення математики, у 10-11 класах на профільному рівні вивчається математика та технології. Навчання з технологічного профілю організовано на базі Надвірнянського МНВК.

І сьогодні Надвірнянська ЗОШ №3 впевнено крокує в перших рядах кращих дошкільних закладів міста. За 45 років школа стала справжнім рідним домом для багатьох поколінь надвірнянців та їх родин. Тут працюють творчі, віддані своїй справі люди, уважні та чуйні до кожного учня, які обрали професію за покликом свого серця, навчають дітей доброті, милосердя та виховують справжніх майбутніх патріотів нашої держави. Надвірнянська ЗОШ №3 справді може пишатись своїми здобутками. Учнівське самоврядування, робота дитячих організацій, широка діяльність гуртків, творчих колективів, налагоджена система організації виховної роботи дає можливість підтвердити про високий рівень  підготовки учнів. Чітко налагоджена система організації виховної роботи дає позитивні результати: учні займають призові місця у Всеукраїнських олімпіадах, обласних, районних та міських конкурсах. Вихованець цієї школи Роман Гонтюк став двохразовим чемпіоном Олімпійських ігор. У цьому закладі працює творчий педагогічний колектив, який не стоїть на одному місці, а знаходиться в постійному пошуку.

Нещодавно в Надвірнянській ЗОШ №3 відбулась благодійна акція «Вечорниці для фронту», метою якої була підтримка учасників АТО та патріотичне виховання молоді. Крім того, що учні разом з вчителями активно ліпили вареники для наших захисників на сході України, вихованці шкіл виконували давні українські та патріотичні пісні. Під час акції спільними зусиллями було наліплено 15 600 вареників, які разом з продуктами харчування і консерваціями були доправлені нашим бійцям на передову.

Надвірнянська ЗОШ №3 проводить тісну міжнародну співпрацю з Польщею, згідно договору про співпрацю між Надвірнянською ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 і Гімназією №1 імені Стефана Вишинського м. Пруднік (Польща), який був підписаний у квітні 2002 року.  У листопаді 2006 р. у м. Пруднік директори Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів  №3 та Гімназії №1 імені Стефана Вишинського підписали договір про продовження співпраці. Мета польсько-українських зустрічей – обмін досвідом у навчанні та вихованні молоді, глибше пізнання історії та культури двох сусідніх народів, знайомство з розвитком спорту, учнівського самоврядування, вивчення мов. Протягом останніх трьох років проводяться зустрічі української, польської та німецької молоді в рамках проекту «Діти без кордонів – Dzieci bez granic – Kinder ohne Grenzen». Зустрічі проходять у рамках міжнародної співпраці між містами Надвірна (Україна) та Пруднік (Польща) з ініціативи інституту соціальної педагогіки Кельнського університету (Німеччина).

Шановні вчителі та учні Надвірнянської ЗОШ №3!

 Я, як випускник школи, з особливим хвилюванням хочу привітати свою рідну школу з 45-літтям. Дорога в життя починається зі шкільного порога. Саме школа була і є для мене другою рідною домівкою, яка дала путівку у доросле життя і навчила цінувати людей та їхню працю.  

Шкільні роки – це, мабуть, найяскравіша та найбільш наповнена приємними спогадами пора. Найсвітліший спогад – веселе та насичене  життя нашої дружньої шкільної родини, нашого класу. Ми всі разом зростали та виховувалися, наполегливо вчилися та бешкетували. Вчителі навчили нас дружити, допомагати один одному.

За ті досягнення, які я здобув у житті, я завдячую, насамперед, своїй рідній школі та мудрим наставникам, які сформували той багаж знань і умінь, необхідний в повсякденній праці на благо міста. Неможливо забути тих людей, що виховували та навчали, що вкладали свою мудрість та вибудовували особистість кожного учня. Велика шана, низький доземний уклін нашим вчителям, особливо першій вчительці Мітрошиній Марті Юріївні, вчителю початкових класів Винник Марії Володимирівні, класному керівнику, вчителю математики Рудій Катерині Іванівні, вчителям з української мови та літератури Мицавка Мирославі Йосипівні та Мірецькій Оксані Миколаївні, вчителям історії Левицькій Марії Михайлівні та Смужинській Марії Іванівні, вчителю інформатики Мацилепі Ользі Павлівні, вчителю англійської мови Гринькевич Наталії Миколаївні, вчителям фізики Тришак Юлії Миколаївні та Яновському Ярославу Володимировичу, вчителям хімії Романишину Роману Петровичу та Росоха Тетяні Федорівні, вчителям зарубіжної літератури Іроденко Ларисі Марківні та Луцюку Василю Васильовичу, вчителю географії Ємчук Світлані Іванівні, вчителю біології Зелінській Софії Дмитрівні, вчителю образотворчого мистецтва Петрик Стефанії Олегівні, вчителям трудового навчання Найді Володмиру Івановичу та Гайдашу Василю Миколайовичу, вчителю креслення Тітовій Галині Юріївна, вчителю музики Феняку Василю Васильовичу, вчителям фізичної культури Ожогану Роману Антоновичу,  Синоверському Михайлу Олексійовичу та Синоверській Наталії Олексіївні. Щира подяка, Вам, шановні вчителі, за невтомну працю, Вашу до нас любов, за непохитну віру у кожного учня, за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, яку Ви щодня даруєте дітям, за самовіддане служіння обраній справі, за терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Ви творите майбутнє нашого міста та України, адже змалку прищеплюєте учням любов до рідного краю,патріотизм, принципи духовності та моральності. Нехай і надалі Ваші доброта, мудрість та витримка високо цінуються і повертаються любов’ю вихованців. Міцного здоров’я, нових творчих здобутків, мужності та терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою. 

Нехай рідна школа №3 ще не один десяток років процвітає на освітянській ниві нашого  краю, а в її стінах завжди панує затишок, тепло, радість, мир і злагода!

 

З повагою та щирою подякою                                                       Зіновій Андрійович

 

Вверх