Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

22.06.2017

Привітання міського голови Зіновія Андрійовича з нагоди Дня державної служби України

Шановні державні службовці!

 

Щороку 23 червня своє професійне свято відзначають державні службовці, чия щоденна робота спрямована на побудову демократичного суспільства, де дотримання конституційних прав і свобод громадян є найвищою цінністю. Кожен державний службовець володіє широкими повноваженнями, але разом з тим несе велику відповідальність. Адже серед основних завдань даної професії є не лише забезпечення реалізації пріоритетних напрямків державної політики, а й захист безпосередніх інтересів громадян.

Щоденна професійна, відповідальна та сумлінна робота, патріотизм і порядність кожного державного службовця – це ключові умови нашого успіху у розбудові правової, демократичної держави. Сьогодення ставить перед державною службою  нові виклики  на шляху впровадження ефективних  механізмів управління відповідно до європейських стандартів, переорієнтації на задоволення потреб суспільства і відновлення довіри до державного службовця як гаранта захисту прав і інтересів кожного громадянина. Все це вимагає від державних службовців докладання значних зусиль, мудрості, принциповості, ініціативності та самовідданості своїй професії.

Шановні державні службовці, прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята. Нехай запорукою успішного виконання поставлених цілей будуть Ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, що і надалі слугуватимуть на користь мешканцям нашого міста та району. Нехай мудрими будуть Ваші рішення, вірність і відданість справі забезпечують успіхи, а результати роботи викликають повагу та довіру громадян. Бажаю Вам міцного здоров’я, миру, невичерпної енергії, подальшої плідної праці на ниві служіння українському народу, нових звершень в ім’я розквіту та подальшої розбудови Української Держави.

 

 

 

Міський голова                                                      Зіновій Андрійович

Вверх