Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

07.09.2018

Привітання міського голови Зіновія Андрійовича з нагоди Дня міста

Де гори високі і клекіт лелек,

Де небо синіше за сині моря,

Там квітне розмаєм на крилах смерек

Під лагідним сонцем Надвірна моя.

                               /Нестор Чир/

ДОРОГА НАДВІРНЯНСЬКА ГРОМАДО!

У кожного в житті буває багато свят, як особистих, так і загальнодержавних, але є свято, яке займає окреме місце в наших серцях, і є особливим для всіх нас – це День народження рідного міста!

Цього року наше місто відзначає свою 429-у річницю першої письмової згадки. Один з найкрасивіших куточків Прикарпаття, особливий для тих, хто тут народився і живе; чия батьківська земля в іншому куточку світу, але теперішнє нерозривно пов’язане з ним; незабутній для тих, хто тут колись жив, працював або навчався, приїздив у гості чи бував проїздом – найрідніше місто на землі. Наповнена гучними переливами дзвінкоголосої з гірськими витоками Бистриці, овіяна неповторною красою Карпатських гір, осяяна величчю храмів і соборів, серед зачарованих пам’яток архітектури, оповитих легендами минувшини, з неповторним етнічним колоритом, самобутньою  культурою, збереженими народними звичаями і традиціями – мальовнича й загадкова Надвірна. Це місто, що несе в собі відгомін минулого, сторінки історії якого оповиті героїчним духом жертовності та звитяги, уславлене в подвигах Героїв ОУН-УПА Мирона і Марти Свідруків, прославлене в творах Ірини Яцури та Нестора Чира, оспіване в мелодіях Сергія Орла та Петра Терпелюка.

 Надвірна багата не лише своєю чарівною природою, славною і героїчною історією, а й талановитими людьми в минулому і сучасному. Наша Надвірнянська земля подарувала Україні і світові не одну визначну постать, що прославили своє рідне місто далеко за межами нашої держави. Надвірнянці завжди були відданими національній ідеї, вірними церкві, Україні та її народу, виховавши не одне покоління патріотів, залишили нам унікальну і безцінну спадщину та великі духовні надбання. В надвірнянських домівках завжди звучала українська мова, лунала українська пісня, вшановувались християнські звичаї та дотримувались народні традиції. Наші попередники зуміли гідно виховати покоління справжніх патріотів – Героїв сьогодення, і залишити у спадок те невичерпне духовне джерело, з якого нині маємо змогу черпати сили та натхнення для творення свого майбутнього. Я вдячний усім, хто жив і працював до нас на цій землі, хто залишив після себе велику духовну спадщину, могутній економічний потенціал, хто щоденними трудовими звершеннями творив історію Надвірної.

У цей день кожен відчуває себе частиною великої надвірнянської родини, коли, об’єднавшись у любові до нашої малої Батьківщини,  продовжує примножувати славу рідного міста. Всі досягнення, надбання та здобутки, якими багате наше місто, складаються з щоденної наполегливої праці, досвіду, знань і талантів всіх мешканців у різних сферах життєдіяльності. Зокрема, найтепліші слова подяки засилаю духовенству, волонтерам, добровольцям і військовослужбовцям, медикам, освітянам, діячам культури, журналістам, працівникам комунальних служб, підприємств та установ, підприємцям, громадським діячам, депутатам і всім надвірнянцям, адже ви є найбільшою гордістю та багатством міста. Висловлюю вдячність та покладаю велику надію на молоде покоління нашого міста, яке в майбутньому визначатиме його долю.

Також мої найкращі вітання та побажання линуть до працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості з нагоди їх професійного свята, яке відзначається того ж дня, коли і День міста, в другу неділю вересня. І невипадково, адже Надвірна – місто «нафтовиків», які не зважаючи на нелегкий для галузі нафтовидобування та нафтопереробки час, своєю клопіткою щоденною працею вкладають свій вагомий внесок не лише у розвиток свого міста, а й всього Прикарпатського краю.

Шановні надвірнянці!

Від імені депутатського корпусу, колективу міської ради та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди свята – Дня народження рідної Надвірної! Хай живе, зростає й процвітає наше улюблене місто!

 Щиро бажаю, щоб в кожній надвірнянській родині панували достаток, добро і злагода, в нашому народі – порозуміння і єдність, а на багатостраждальній українській землі – мир та спокій. З любов’ю в серцях до своєї малої Батьківщини гуртуймося у велику єдину родину в щоденній праці і молитві, в спільному прагненні творити гідне та успішне майбутнє нашої славної Надвірної задля нових звершень, нових здобутків на благо всієї міської громади і українського народу!

З Днем народження Тебе, завжди квітуча, вічно молода і неповторно красива Надвірно!

 

СЛАВА РІДНІЙ НАДВІРНІЙ!                      СЛАВА УКРАЇНІ!

 

   Міський голова                                   Зіновій Андрійович

 

 

Вверх