Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

07.09.2017

Привітання міського голови Зіновія Андрійовича з нагоди Дня міста

ШАНОВАНА НАДВІРНЯНСЬКА ГРОМАДО!

В ці теплі вересневі дні ми в очікуванні найбільш значимої та хвилюючої події – День народження рідної Надвірної, яка цьогоріч відзначає 428-му річницю першої письмової згадки. Наповнена неповторною красою Карпатських гір, дзвінкими переливами  стрімкої Бистриці, осяяна величчю храмів та соборів, благословенна Божою благодаттю, оповита легендами минувшини, багата, мальовнича і загадкова Надвірна – один з найкрасивіших куточків Прикарпаття.  Місто славиться не тільки своєю чарівною природою, самобутньою культурою, національними традиціями, а й гостинністю та доброзичливістю мешканців, які своєю невтомною працею творять історію та примножують його славу і багатства. Сьогодні в щедрій Божій ласці й опіці наше місто здобуло повагу та авторитет і продовжує впевнено розвиватись завдяки щирим та працьовитим надвірнянцям.

День народження Надвірної – завжди найбільш шановане та улюблене свято, яке би мало бути урочистим і радісним, та на жаль, сповнене тривогою, неспокоєм і смутком. Коли на сході України триває російсько-українська війна, коли за незалежність та територіальну цілісність  нашої держави віддають свої життя найкращі сини і дочки України – сьогодні не час для святкувань. Вся надвірнянська громада завжди думками і серцем зі своїми Захисниками, підтримує їх і в щирих молитвах просить про щасливе повернення і, обов’язково, з перемогою.

Споконвіків, у часи найважчих випробувань, надвірнянці завжди залишались відданими національній ідеї, вірними церкві, Україні та її народу. Виховавши не одне покоління патріотів, наші славні попередники залишили нам унікальну і безцінну спадщину та великі духовні надбання. Рідне місто – це маленька Батьківщина всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитись назавжди. Це місце, де зберігається постійний і нерозривний зв’язок між минулим, сьогоденням та майбутнім, це невичерпне джерело, з якого черпаємо сили і наснагу, це батьківська колиска, до якої ми готові щодня припадати серцем та душею, це символ материнської любові та родинного захисту.

Найбільшим багатством та цінністю нашого міста є  його мешканці, всі, хто своїми повсякденною сумлінною працею, досвідом, знаннями і талантами надалі продовжують примножувати надбання минулих поколінь. Невипадково день народження міста припадає на другу неділю вересня, коли в державі відзначається День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, так як Надвірна є центром промислових підприємств, які, на жаль, сьогодні переживають не найкращі часи. Проте тут працюють цілі покоління надвірнянських нафтовиків, які, не зважаючи ні нащо, продовжують робити посильний внесок в розвиток Надвірної та всього Прикарпатського краю. Щира подяка всім надвірнянцям: духовенству, освітянам, медикам, працівникам промислових підприємств, будівельникам, підприємцям, журналістам, працівникам галузі культури та мистецтва, комунальникам, громадським діячам, активній молоді та кожному мешканцю, зокрема, хто робить наше місто неповторним, успішним і процвітаючим.

Дорогі надвірнянці!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня народження нашого рідного міста. Міцного Вам здоров’я, достатку, злагоди,  натхнення у справах та успіхів в усіх починаннях. Нехай завжди буде чисте і мирне небо над нашою Надвірною та всією Україною. Хай у Ваших серцях ніколи не висихає джерело всеосяжної любові до рідного міста. А кожен з нас, відчуваючи себе частиною великої надвірнянської родини, єднається у спільному прагненні творити гідне та успішне майбутнє нашої славної Надвірної для  нових звершень, нових здобутків на благо всієї міської громади і українського народу!

Люблю тебе, моя Надвірно мила,
В негоду, спеку і розмай весни.
Ти спогади життя на дужих крилах 
Несеш в мої провісні й дивні сни.

/І.Яцура/

 

 СЛАВА РІДНІЙ НАДВІРНІЙ! СЛАВА УКРАЇНІ!

Зі святом Тебе, вічно квітуча, завжди молода і неповторно красива Надвірно!

 

   Міський голова                                                                       Зіновій Андрійович

 

Вверх