Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

28.12.2018

Привітання міського голови Зіновія Андрійовича з Новим Роком та Різдвом Христовим

Шанована святочна громадо!

У ці зимові передноворічні дні, сповнені радістю величного торжества ми наближаємося до найвеличнішої події всіх часів – народження Христа. Протягом віків новорічно-різдвяні свята несуть світло добра та любові до кожної оселі, єднають людей довкола одвічних цінностей та є символом нерозривного духовного зв’язку цілих поколінь. В цей благословенний час з року в рік ми свято зберігаємо і передаємо свої християнські звичаї і народні традиції, збираючись на Святу вечерю у теплому родинному колі дорогих нашому серцю людей і у дзвінких прадідівських колядках та щирих віншуваннях прославляємо народженого Христа.

Новорічно-різдвяні свята мають особливе значення,  адже знаменують собою завершення старого року і народження нових сподівань на краще. Рік, що минає, став частиною нашої історії, і запам’ятається нам у тих подіях, які сталися, й у тих мріях і планах, які вдалось втілити в життя. Він був непростий, але насичений важливими подіями, наполегливою працею, глибоким змістом та звершеннями,  подарував нам нові виклики і радість перемог та досягнень. Новий рік, безперечно, принесе нам чергові випробування. Та попри всі труднощі наша надвірнянська громада, наділена незмінними духовними цінностями – мудрістю, щедрість, працьовитістю, небайдужістю та відповідальністю, спільно об’єднавши зусилля, з Божою допомогою, зможе звершити ще більше добрих справ.

Найтепліші слова подяки засилаю духовенству, волонтерам, добровольцям і військовослужбовцям, медикам, освітянам, діячам культури, журналістам, працівникам комунальних служб, підприємств та установ, підприємцям, громадським діячам, депутатам і всім надвірнянцям, хто робить наше місто неповторним, успішним і процвітаючим. Безмежна вдячність і нашим Героям, які в холодних зимових окопах продовжують невтомно захищати рідну землю від окупанта. Їхні міць та мужність, відвага і героїзм надихають кожного з нас, а наша підтримка, щоденні моитви та добрі слова додають їм сили і вселяють віру у перемогу.

Дорогі надвірнянці!

В переддень величних свят прийміть найщиріші привітання з нагоди прийдешнього Нового 2019 року та світлого і радісного Різдва Христового. Нехай проміння Різдвяної зірки осяє наші душі любов’ю і теплом, зміцнить віру й надію на те, що з Різдвом Хистовим у новій силі відродиться і наша держава, що прийдешній рік принесе нам перемоги та здобутки. Щиро бажаю, щоб на українську землю зійшло Господнє  благословення, кожна надвірнянська оселя наповнилась добром, достатком та всілякими гараздами, а свято народження Сина Божого згуртувало всіх нас для щасливого та мирного майбутнього України!

Веселих Різдвяних свят і щасливого Нового року!

Христос рождається!          Славімо Його!

 

Міський голова                                                      Зіновій Андрійович

Вверх