Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

17.05.2017

Привітання міського голови Зіновія Андрійовича з нагоди 55-літнього ювілею Надвірнянського коледжу НТУ

Шановні викладачі, студенти та працівники Надвірнянського коледжу НТУ!

Якісна освіта є важливою складовою в житті кожної людини, вона дозволяє рухатися вперед і досягати успіху, розвиває впевненість у собі, дає навички та знання, допомагає формуватися особистості. У сучасному світі вища освіта відкриває нам дорогу у майбутнє, робить нас соціально та інтелектуально розвиненими, дає необхідні знання.

Один з провідних вищих навчальних закладів, який проводить підготовку фахівців транспортно-дорожнього комплексу України є Надвірнянський коледж Національного транспортного  університету, який знаходиться на території нашого рідного міста. Цього року 19 травня Надвірнянський коледж відзначає свій 55-літній ювілей.

До цієї знаменної дати навчальний заклад йшов довгою дорогою наполегливої праці багатьох поколінь досвідчених, творчих, талановитих викладачів. Це був нелегкий шлях утвердження своїх принципів, пошуків, звершень, зростання та примноження здобутків. 

Історія навчального закладу  починається з 19 травня 1952 року, коли в Надвірній була створена лісотехнічна школа механізації. У 1962 році був створений Івано-Франківський індустріальний технікум, а в 1966 році технікум перейменували в Івано-Франківський автомобільно-шляховий з філіалом в м.Івано-Франківськ (де розташовувалось заочне відділення), відокремили від лісотехнічної школи та створили самостійний навчальний заклад, єдиний такого типу в нашому регіоні. 1999 рік став в історії навчального закладу визначальним: Івано-Франківський автотранспортний технікум та Івано-Франківська лісотехнічна школа об’єднались в Надвірнянський коледж.

На сьогодні у Надвірнянському коледжі НТУ діють чотири відділення: економічне, юридичне, автомеханічне, дорожньо-експлуатаційне, а також навчально-методичний центр загальноосвітньої підготовки. Забезпечуючи підготовку фахівців за десятьма спеціальностями, коледж став найбільшим навчальним закладом Прикарпаття серед освітніх установ І-ІІ рівня акредитації за кількістю студентів.

Працюють гуртки художньої самодіяльності та клуби за інтересами: хоровий, вокальні, народного та сучасного танцю, ансамбль скрипалів, духовий оркестр, оркестр народних інструментів, драматичний гурток та студентський біблійний клуб. Учасники художньої самодіяльності неодноразово ставали призерами обласних оглядів-конкурсів. Навчально-виховний процес базується на створенні умов для патріотичного виховання студентів. Саме студенти Надвірнянського коледжу були рушієм і духом Євромайдану в Надвірній, які одні із перших в Івано-Франківській області поставила наметове містечко у підніжжі пам`ятника Тарасові Шевченку і висловили свій протест тодішньому злочинному режимові.

Ювілей – це ще одна приємна нагода відзначити високий професіоналізм, інноваційні підходи, самовіддану працю викладачів та директора Надвірнянського коледжу Ростислава Васильовича Нагорного, який вже впродовж багатьох років очолює навчальний заклад. Не одне покоління висококваліфікованих фахівців випустили ці стіни,  і я впевнений, що кожен випускник згадує коледж  із вдячністю і теплом у серці.

Шановний Ростиславе Васильовичу та очолюваний Вами колектив, викладачі, студенти та працівники Надвірнянського коледжу НТУ, прийміть найщиріші вітання з нагоди 55-літнього ювілею навчального закладу! Нехай життєва енергія, творча наснага будуть гарантією великих досягнень у діяльності Вашого закладу, а кожна розпочата справа стане сходинкою до вершин успіху.  Впевненості у своїх силах, успіхів у професійній діяльності, натхнення, наукових досягнень та підтримки високого авторитету коледжу. Бажаю якомога більше активних та творчих студентів і нехай досвід і професіоналізм, величезний творчий та інтелектуальний потенціал викладачів у справі підготовки фахівців та виховання молоді і надалі служитиме на благо нашого міста та всієї України! 

Міський голова                                                                 Зіновій Андрійович

Вверх