Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

07.04.2017

Реалізація обласного проекту «Франковими стежками»

Вже сьомий рік поспіль міська рада успішно бере участь в обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. З 2011 року міська рада подала на розгляд обласної конкурсної комісії 78 проектів, спрямованих на покращення благоустрою міста, розвиток спортивної інфраструктури, підтримку освіти та соціального захисту населення, покращення умов проживання, проведення відпочинку та дозвілля мешканцями міста тощо. 16 разів Надвірнянська міська рада визнавалась переможцем проектів на загальну суму понад 4 913 770 грн, три з яких спрямовані на покращення інфраструктури міського парку ім.І.Франка.

Саме завдяки спільним зусиллям керівництва міської ради, комунальних служб, підприємств міста, громади, а також реалізації обласних проектів та програм, парк ім.І.Франка в м.Надвірна став справжньою окрасою нашого міста, рекреаційно-відпочинковою зоною, спортивно-оздоровчим комплексом та місце проведення культурних заходів. Колись це була дика частина, вся заросла бур`янами, проте за останніх 10 років міський парк зазнав значних змін, а це облаштування вуличного освітлення,  облагородження алей, мощення бруківкою пішохідних доріжок, встановлення дерев’яної огорожі, додаткових лавочок, сміттєвих урн тощо.

За останні роки парк ім.І.Франка перевтілюється із простих алейок та дитячих майданчиків у спортивний центр під відкритим небом. Завдяки реалізації обласних проектів, за спільного фінансування з міського бюджету в міському парку проведено будівництво та облаштування скейтпарку, універсального багатофункціонального спортивного майданчика. Надвірнянська міська рада в рамках реалізації міської програми придбала сім сучасних вуличних тренажерів для заняття силовими видами спорту.

В 2013 році за кошти міського бюджету силами комунальних служб та підрядних організацій оновлено пам’ятник Івану Франку та проведено комплексний благоустрій. Докладаючи всіх зусиль для подальшого покращення інфраструктури міського парку, за ініціативи міського голови Зіновія Андрійовича розроблено та подано на розгляд обласного конкурсу проектів та програм проект «Франковими стежками», який став одним із 4 переможців даного конкурсу. Проектом передбачено облаштування території в міському парку поблизу погруддя І.Франку.

Роботи по реалізації проекту розпочались ще в минулому році, проте через несприятливі погодні умови, їх змушені були призупинити. Цього року, враховуючи належний температурний режим, продовжились роботи по впровадженню проекту «Франковими стежками», які на даний час вже підходять до завершення. А саме територію поблизу пам’ятника І.Франку облаштовано за допомогою бруківки у вигляді вишиванки, що разом з дерев’яною огорожею доповнює композицію комплексу біля погруддя І.Франку та передає автентичність та самобутність нашого краю. Площа оновленої території складає близько 560 м².

Варто зазначити, що цього року Надвірняською міською радою заплановано здійснити реалізацію ще трьох обласних проектів, а саме провести: заміну штучного покриття на спортивному майданчику біля стадіону «Нафтовик» (спільний проект з Надвірнянською районною радою), заміну системи теплопостачання в ДНЗ «Пролісок» та реставрацію західної вежі Пнівського замку (спільний проект з Надвірнянською районною та Пнівською сільською радами).

Вверх