Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

22.04.2016

Реконструкція каналізаційного колектора по вул.Рамішвілі, 9

  Одним із першочергових завдань в роботі Надвірнянської міської ради є забезпечення якісного водопостачання і водовідведення для населення міста. Для належного функціонування системи водовідведення та, відповідно, покращення екологічного стану, чималих зусиль прикладають керівництво міста, КП «Надвірнаводоканал» та депутатський корпус міської ради.

  Силами КП «Надвірнаводоканал» регулярно проводяться профілактичні та ремонтні роботи поточного характеру, щоб унеможливити виникнення аварійних ситуацій. Зокрема, постійно проводиться ревізія та обстеження каналізаційних мереж в м.Надвірна за допомогою відеоапаратури та інших приладів, які придбані за кошти міського бюджету і є в наявності в підприємства.

  На сьогодні продовжуються роботи по реконструкції каналізаційного колектора на вул.Рамішвілі, 9. Виконання даних робіт передбачено Надвірнянською міською радою в  Програмі фінансування робіт з екологічного фонду і заходів щодо її реалізації в 2016 році, затверджену рішенням сесії від 29.01.2016 року №78-4/2016. Діючий колектор знаходиться в експлуатації вже понад 40 років.  В зв’язку з його фізичним зносом, спричиненим газовою корозією залізобетонних труб, даний колектор потребував постійної очистки, тому було прийняте рішення провести його реконструкцію.

  Роботи проводяться силами КП «Надвірнаводоканал», вартість яких становить – 39,986 тис. грн. Реконструкція каналізаційного колектора дасть можливість забезпечити каналізування двох багатоповерхових будинків №7 та №9 по вул.Рамішвілі та унеможливить виникнення аварійних ситуацій на даній ділянці.

  Крім того,  в травні  планують розпочати роботи по капітальному ремонту водопроводу від вул.Мазепи по вул.Новопроектна, вул.Комунальна, частково по вул.Кобилянської до вул.Ломоносова (Надвірнянська ЗОШ №4). Це дасть можливість підключити до водопровідної мережі біля 600 приватних дворів району вул.Комунальна – вул.Головацького.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Вверх