Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

12.11.2018

Реконструкція каналізаційного колектора по вул.Вагилевича, 8, 10

Одним із першочергових завдань в роботі Надвірнянської міської ради є забезпечення якісним водопостачанням і водовідведенням населення міста. Загальна протяжність системи водовідведення складає 35-40 км, що становить 60% від потреб мешканців. Що стосується мережі водопостачання, то її протяжність – понад 60 км або 70% від потреб надвірнянців. Це один з найбільш високих показників серед населених пунктів не тільки нашої області, а й всієї України.

Для належного функціонування системи водовідведення чималих зусиль прикладають керівництво міста, КП «Надвірнаводоканал» та депутатський корпус міської ради. Щороку розробляються проекти, спрямовані на покращення екологічної ситуації в місті, які реалізовуються за спільного фінансування з екологічного фонду міського, обласного, інколи і державного бюджетів. Крім того, кожного року затверджується Програма фінансування робіт з екологічного фонду Надвірнянської міської ради, якою передбачається перелік заходів, спрямованих на покращення екологічного стану міста.

Саме за кошти, передбаченими вищевказаною програмою, нещодавно проведено роботи по реконструкції каналізаційного колектора біля будинків №8 та №10 по вул.Вагилевича. Дані будинки введені в експлуатацію ще в 1958 та 1954 рр. відповідно. Силами КП «Надвірнаводоканал» прокладено систему водовідведення протяжністю 95 м/п, поліетиленовими трубами, гарантійний термін експлуатації яких складає 50 років. Також встановлено 3 колодязі. Крім того, проведено ремонт внутрібудинкової системи водовідведення в будинку №10 по вул.Вагилевича.

Реконструкція каналізаційного колектора дасть можливість забезпечити каналізуванням два багатоквартирні будинки №8 та №10 по вул.Вагилевича, унеможливить в майбутньому забруднення підземних вод, що значно покращить екологічний стан міста.

Вверх