Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Привітання міського голови з Великодніми святами

Питання ремонту вулиці Шухевича

Турнір з міні-футболу  пам’яті Анатолія Гаркавенка

Підготовка міста до Великодніх свят

До Надвірної завітали делегації з Польщі та Німеччини

Хресна дорога в Надвірній

Буджет участі 2018

Міський голова Зіновій Андрійович про децентралізацію

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

17.08.2017

Реконструкція водогону від вул.Мазепи до Надвірнянської ЗОШ №2, ДНЗ «Сніжинка», спортивної школи та стадіону «Нафтовик»

На сьогодні в Надвірній активно проводиться підготовка міста до Дня Незалежності України. Крім цього, тривають роботи комунальних служб по виконанню Плану соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2017 рік, зокрема, що стосується водно-каналізаційного господарства. Силами КП «Надвірнаводоканал»  регулярно проводяться ремонтні роботи поточного і капітального характеру, щоб забезпечити мешканців міста безперервним постачанням якісної питної води.

Нещодавно розпочались роботи по капітальному ремонту водопроводу від вул.Мазепи до Надвірнянської ЗОШ №2, ДНЗ «Сніжинка», спортивної школи та стадіону «Нафтовик» в м.Надвірна. Оскільки даний водогін побудований ще кілька десятків років тому, трубопроводи вже фізично зносились та морально застаріли. Тому виникла необхідність в повній реконструкції даного водогону.

На даний час здійснюються роботи по заміні стальних та чугунних водопроводів на поліетиленові. Крім проведення земляних робіт, працівники КП «Надвірнаводоканал» використовують на окремих ділянках також сучасну технологію – метод санації. Загальна протяжність водопроводу складає 320 м/п. Проведення даних робіт дозволить зменшити втрати води на 3,1 %, покращить тиск, унеможливить виникнення аварійних ситуацій та забезпечить якісною питною водою вищевказані навчальні та спортивні заклади.

Варто зазначити, що цього року силами КП «Надвірнаводоканал» здійснено реконструкцію водогонів по вул.Петрушевича; по вул.К.Левицького та Д.Галицького, а також проведено підготовчі роботи для капітального ремонту водопроводу по вул.Котляревського. Планом соціально-економічного розвитку на 2017 рік передбачено ще ряд робіт капітального характеру, що дозволить покращити якість надання послуг населенню міста по водопостачанню та водовідведенню.

Вверх