Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

23.07.2019

Ремонт скейтпарку та універсального спортивного майданчика в міському парку

З кожним роком заняття спортом та фізичною культурою стає все більш популярним серед жителів нашого міста. Тому в Надвірній за цей час значно покращилась інфраструктура спортивних та дитячих майданчиків.

 Останніми роками міський парк перетворився із простих алейок та дитячих майданчиків у спортивний центр під відкритим небом. В 2013 році завдяки реалізації проекту третього обласного конкурсу проектів та програм підтримки місцевого самоврядування «Будівництво майданчика нетрадиційного виду спорту» стало можливим побудувати  та облаштувати скейтпарк для катання на велосипедах, роликах та скейтбордах. В 2014 році в рамках реалізації міської програми Надвірнянська міська рада придбала сім сучасних вуличних тренажерів для заняття силовими видами спорту. За результатами п`ятого обласного конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування міська рада визнана переможцем проекту «Від дитячого майданчика до спортивного містечка», в процесі реалізації якого в 2016 році встановлено на території міського парку ім.І.Франка багатофункціональний спортивний майданчик, на якому можна займатись декількома видами спорту: баскетболом, волейболом та великим тенісом. В рамках Бюджету участі в 2017 році  в парку  встановлено 2 вуличні шахові  столи, оснащені шаховою розміткою та 4 лавочки до них, а також 2 тенісні столи. А нещодавно завдяки спільним зусиллям міської та районної влад відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика для фізично-оздоровчих занять учнів Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Завдяки впровадженню цих проектів в міському парку створено належні умови для занять спортом та фізичною культурою, організації відпочинку, проведення дозвілля та інтелектуального і спортивного розвитку мешканців міста різних вікових груп, покращення  спортивного рівня підготовки учнів шкіл, молоді. Проте з часом, внаслідок інтенсивної експлуатації цих спортивних майданчиків та через вплив різних погодно-кліматичних умов, спортивні елементи і саме покриття на цих майданчиках зношується та зазнає певних пошкоджень. В зв’язку з цим нещодавно було проведено планові ремонтні роботи по відновленню скейтпарку та багатофункціонального майданчика, а саме: проведено відновлення універсального покриття та нанесено нову розмітку, а також відновлено та відремонтовано спортивні елементи  скейтпарку.

Вверх