Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

05.10.2016

Робоча нарада щодо впровадження мікропроектних пропозицій в рамках проекту ЄС/ПРООН

У вівторок, 4 жовтня, в Надвірнянській міській раді відбулась робоча нарада щодо реалізації проектів ОСББ м.Надвірна в 2016 році в рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» за участю представника проекту в м.Київ, інженера-будівельника Олега Баранецького, обласних координаторів Лесі Попелюх та Олесі Хомин, міського голови Зіновія Андрійовича, муніципального координатора Олега Антонюка, представників ресурсного центру Надвірнянської міської ради та голів ОСББ-учасників проекту.

На початку зустрічі міський голова подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив, що міська рада готова завжди надати підтримку та допомогу всім учасникам проекту. Саме тому в міській раді створено ресурсний центр громад міста Надвірна.

Олег Баранецький зазначив, що м.Надвірна, порівняно з іншими громадами, показує досить хороший результат у впровадженні проектів. Також наголосив, що всі ОСББ, які відібрані для участі в проекті, повинні стати прикладом для інших об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків і заохочувати в наступні роки приймати участь в проекті.

Голови ОСББ-учасників проекту доповіли стан реалізації їх мікропроектних пропозицій (МПП). Зокрема, всі ОСББ, які були відібрані для участі в проекті, вже отримали перший транш від Європейського Союзу і мають можливість розпочинати роботи, передбачені МПП. Оксана Мерцало, голова ОСББ «Добробут-2010» (вул.Франка, 4а) наголосила, що вже відбулась зустріч з підрядною організацією, яка отримала перемогу на тендерних торгах. Дана організація отримала вже авансовий платіж і до кінця тижня повинна надати календарний графік виконання робіт. Нагадаємо, що МПП передбачено проведення технічного переоснащення освітлення придворової території та сходових кліток з втіленням інноваційних технологій з використанням сонячної енергії в будинку №4а по вул.І.Франка.

Така сама ситуація і з ОСББ «Черемош-8» (голова Марія Саврук), де заплановано  проведення  капітального  ремонту покрівлі даху та фасаду будинку.

На будинку №25 по вул.Руднєва (ОСББ «Хронос»,  голова Людмила Поліщук) на сьогодні вже підходить  до завершення виконання робіт згідно МПП, а саме: капітальний ремонт покрівлі даху будинку. ОСББ «Хронос» розпочинає збір документів для підготовки звіту.

Голова ОСББ «Злагода-10» Галина Кудрик зазначила, що їх МПП є багатогранною, адже передбачає  проведення капітального ремонту внутрібудинкових мереж водопостачання та водовідведення, системи енергопостачання, заміну вікон та вхідних дверей на енергозберігаючі в місцях загального користування. На засіданні тендерного комітету вдалось відібрати підрядну організацію, яка взяла на себе зобов’язання  виконати всі вищевказані роботи, розпочинати які вже планують до кінця тижня.

Під час робочої наради було обговорено процес  підготовки проектів в рамках програми «Smart City». Леся Попелюх зазначила, що проект «Безпечне місто Надвірна» вже затверджений у м.Київ. Щодо додаткового проекту «Запровадження трансляції сесії та електронного персонального голосування з публікацією на офіційному сайті Надвірнянської міської ради», то на сьогодні очікується результати та висновки  про  його подальшу підтримку.

На завершення зустрічі робоча група відвідала будинки, де проходять роботи по реалізації МПП.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вверх