Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

30.06.2016

Розпочались роботи по реконструкції символічної могили «Борцям за волю України»

Символічна могила «Борцям за волю України» з плином часу та внаслідок дії різних погодних факторів зазнала значних пошкоджень та перебуває в аварійному стані. За минулі роки неодноразово проводились ремонтні роботи поточного характеру, проте після детального обстеження були виявлені такі руйнації, що сьогодні постало питання про практично нове будівництво символічної могили. Міський голова Зіновій Андрійович зініціював та запропонував якнайшвидше провести реконструкцію символічної могили “Борцям за волю України” з метою збереження для майбутніх поколінь пам’яті про подвиги загиблих Героїв України. Зволікати та затягувати з проведенням даних робіт не можна, адже могила зазнала пошкоджень, які можуть призвести до її повної руйнації, крім того, вартість матеріалів зростає кожен день.

Дана реконструкція проводиться в рамках проекту п`ятого обласного конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування. Проектні пропозиції розробила Ольга Голуб, згідно яких могила не зазнає жодних конструктивних змін під час реконструкції. За основну ідею в розробці ескізної пропозиції взято замково-фортифікаційні мури Надвірнянщини. Матеріали, які використовуватимуть в реконструкції, підкреслюють автентичність та історичну значущість. Реалізація даного проекту спрямована на забезпечення збереження культурних та історичних пам’яток задля вшанування пам’яті полеглих земляків-борців за волю України та про їхні славні подвиги.

Минулого тижня розпочато роботи по реконструкції символічної могили. Виконавець робіт – ФОП Турів В.Ф. На даному етапі здійснюється демонтаж пошкоджених ділянок, а саме: бокових сходів, кам’яної стіни з арками та річкового каменю, яким був вимуруваний східчастий пам’ятний знак у підніжжі могили, а також проводяться всі підготовчі роботи для подальшої реконструкції символічної могили. Враховуючи зауваження та пропозиції, які були озвучені на спільному засіданні депутатської комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна та голів фракцій 9 червня, розроблено проектно-кошторисну документацію, яка проходить сьогодні державну експертизу.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Вверх