Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

22.03.2017

Розпочато будівництво пішохідної доріжки біля Надвірнянської ЗОШ №3

2016 рік став роком відновлення та будівництва доріг, вулиць, тротуарів, прибудинкових територій та пішохідних доріжок. В минулому році за кошти міського бюджету вдалось зробити чиненайбільший об’єм робіт, порівняно з іншими роками, а саме: проведено капітальний ремонт 5 вулиць комунальної форми власності у вигляді мощення бруківки, 9 вулиць отримали нове асфальтне покриття, облаштовано 15 прибудинкових територій та здійснено будівництво 4 тротуарів та пішохідних доріжок.

Одним з пріоритетних напрямків роботи Надвірнянської міської ради на 2017 рік визначено продовження робіт по відновленню дорожньої інфраструктури. Враховуючи покращення погодних умов, на сьогодні вже розпочався сезон ремонту дорожнього покриття вулиць, доріг та прибудинкових територій міста Надвірна. На даний час в місті на різних об’єктах вже працюють декілька бригад, які спеціалізуються на роботах по мощенню бруківки.

Так, минулого тижня підрядна організація розпочала роботи по будівництву пішохідної доріжки біля Надвірнянської ЗОШ №3. Оскільки дана пішохідна доріжка розміщена біля освітнього закладу, вона є стратегічно важливою. Щодня нею користується велика кількість дітей, батьків та працівників школи, так як вона веде до мікрорайону Руднєва, де проживає великий відсоток учнів, які навчаються в даній школі.

На сьогодні підрядною організацією вже встановлено поребрики та проводяться роботи по мощенню бруківки.  Роботи планують завершити до кінці тижня.

Крім того, в місті розпочинаються роботи і по відновленню прибудинкових територій. В першу чергу роботи виконуватимуться на тих об’єктах, де асфальтне покриття перебуває в жахливому та непридатному для проїзду стані, що завдає певних незручностей для мешканців будинку. Крім того, в минулому році на деяких прибудинкових територіях, де був значний об’єм робіт,  було здійснено тільки перший етап відновлення. Тому цього року на деяких таких об’єктах будуть продовжені роботи і проводитиметься другий етап облаштування території.

Вверх