Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

27.10.2016

Розпочато капітальний ремонт частини вулиці Купчинського

Планом соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2016 рік передбачено ще ряд об’єктів дорожньої інфраструктури, на яких продовжуються ремонтні роботи. Крім оновлення прибудинкових територій та будівництва тротуарів, здійснюється також облаштування вулиць комунальної форми власності. В першу чергу ремонтні роботи проводять на тих ділянках, дорожнє покриття яких зазнало великий відсоток руйнацій та перебуває в жахливому та непроїзному стані. Перевагу надають також тим вулицям, де є вже прокладені мережі водопостачання та водовідведення, адже роботи по будівництву водогонів та каналізаційних колекторів потребують земляних робіт і як наслідок руйнування дорожнього полотна.

Враховуючи вищевказане, депутатським корпусом цього року включено вулицю Купчинського в перелік вулиць, де необхідним є проведення капітального ремонту. Вул.Купчинського комунальної форми власності і перебуває на балансі Надвірнянської міської ради. Хоча дана вулиця належить до приватного сектору міста,  на ній розміщено ряд багатоквартирних житлових будинків, в яких проживає близько 140 мешканців. Варто зазначити, що цього року силами КП «Надвірнаводоканал» було здійснено реконструкцію водопроводу по вул.Купчинського.

 Оскільки асфальтне покриття вулиці зазнало значних руйнацій, нещодавно розпочались роботи по облаштуванню її сучасним будівельним матеріалом – бруківкою. В зв’язку з браком фінансування та великим об’ємом робіт, які здійснюються цього року по відновленню дорожньої інфраструктури, вирішено провести капітальний ремонт тільки частини вулиці, проте в наступних роках обов’язково буде проведено другий етап будівництва вул.Купчинського. В минулому році за кошти міської ради було здійснено будівництво вул.Федьковича за допомогою бруківки, під час якого заїзд до вул.Купчинського також був вимощений бруківкою. Цього року ремонтні роботи вулиці продовжились.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

20161025_171344

Вверх