Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

28.04.2017

Розпочато капітальний ремонт під’їзної дороги до будинків №10 по вул.Франка та №31 по вул.Мазепи

                

На даний час в місті активно проводяться роботи по відновленню дорожньої інфраструктури міста, зокрема облаштуванню прибудинкових територій. Планом соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2017 рік передбачено близько 20 об’єктів, де планують провести вищевказані роботи. При виборі прибудинкової території велику увагу приділяють стану асфальтного покриття, відсутності заборгованості по сплаті житлово-комунальних послуг, а також створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). 2017 року одним з пріоритетних напрямків у роботі міської ради є підтримка саме новостворених ОСББ. Крім того, облаштування вулиць та прибудинкових територій здійснюють поетапно, в зв’язку з великими об’ємами робіт та обмеженим фінансуванням. Тому цього року планують продовжувати роботи на тих об’єктах, де вони були розпочаті в минулих роках.

Саме до таких об’єктів і відібрана під’їзна дорога до будинку №10 по вул.Франка та №31 по вул.Мазепи. Облаштування даної території і є продовженням виконання комплексу робіт, які були розпочаті ще в минулому році, а саме капітальний ремонт прибудинкової території по вул.Мазепи, 31 (яка охопила 6 під’їздів) та пішохідної доріжки до будинків по вул.Мазепи, 23 та Мазепи, 25 «а». Загальна площа відновленої території складає 630 м².

Цього року проведено другий етап робіт, а саме капітальний ремонт під’їзної дороги ще до 2-х під’їздів будинку №31 по вул.Мазепи загальною площею близько 560 м². В найближчі роки планується також облаштувати тротуари біля всіх 8-ми під’їздів даного будинку. На даний час підрядна організація приступила до мощення під’їзної дороги до будинку №10 по вул.Франка та Мазепи, 31, яка є стратегічно важливою, адже з’єднує центральну частину міста з вул.І.Франка та приватним сектором. Роботи проводять за допомогою сучасного будівельного матеріалу, а саме бруківки, яка є практичною у використанні та подальшій експлуатації, легка в демонтуванні і повторному мощенні при необхідності прокладання мереж.

Орієнтовна площа території складає близько 420 м².  Виконавцем робіт на конкурсних засадах відібрано підрядну організацію – ТзОВ «Карпатбудгруп». За якістю проведення робіт та об’ємом використаного матеріалу здійснюється щоденний чіткий контроль відповідними особами технічного нагляду або спеціалістами комунальних служб. Міський голова та його заступники проводять щоденний аналіз виконання робіт.

Варто зазначити, що на сьогодні іншою підрядною організацією розпочаті роботи по влаштуванню прибудинкової території біля будинку №7 по вул.Княгині Ольги.

 

Вверх