Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

12.05.2017

Розпочато капітальний ремонт під’їзної дороги до будинку №7 по вул.Княгині Ольги

В м.Надвірна продовжуються роботи по ремонту та будівництву доріг, тротуарів, прибудинкових територій та пішохідних доріжок. На сьогодні в місті працюють будівельні бригади на 4 об’єктах дорожньої інфраструктури. Зокрема один із пріоритетних напрямків в 2017 році є відновлення саме  прибудинкових територій. Особливу увагу приділяють тим об’єктам, де роботи були розпочаті ще в минулих роках, і на даний час підрядними організаціями здійснюється другий етап відновлення прибудинкових територій. Крім того, перевага надається тим будинкам, де відсутня заборгованість по сплаті житлово-комунальних послуг.

Так, нещодавно розпочались  роботи по проведенню капітального ремонту  під’їзної дороги до будинку №7 по вул.Княгині Ольги, яка до цього часу перебувала в жахливому стані.  Даний будинок введений в експлуатацію в 1990 році. Тут налічується понад 100 квартир, в яких проживає близько 260  мешканців. Асфальтне покриття на даній території за понад 25-літній термін експлуатації зазнало значних руйнацій і було майже відсутнє, внаслідок чого після атмосферних опадів тут виникали  великі калюжі з водою, що завдавало великих незручностей мешканцям даного будинку.

 Варто зазначити, що в 2015 році за кошти міського бюджету, проведено капітальний ремонт частини прибудинкової території будинку №7 по вул.Кн.Ольги, а саме облаштовано тротуари та входи в під’їзди. Загальна вартість робіт склала понад 150 тис. грн. Оскільки площа даної території є великою (складає понад 1200 м²), її повне відновлення потребувало великих фінансових ресурсів. Тому підрядною організацією було виконано тільки перший етап відновлення території. Цього року з метою покращення умов проживання мешканців даного будинку та проведення благоустрою житлового фонду міста, депутатами міської ради було включено 2-й етап проведення капітального ремонту вищевказаної прибудинкової території в План соціально-економічного розвитку м.Надвірна.  Крім того, будинок №7 по вул.Княгині Ольги розташований в центральній частині міста і з метою покращення естетичного вигляду м.Надвірна,  вирішено продовжувати облаштувувати прибудинкову територію сучасним будівельним матеріалом, а саме бруківкою. В зв’язку з тим, що поблизу даної території розміщена церква Воздвиження Чесного Хреста, вона є стратегічно важливою, адже нею щодня користуються сотні мешканців нашого міста.

Одним із важливих етапів в облаштуванні прибудинкової території будинку №7 по вул.Кн.Ольги є відновлення ливневої каналізації для унеможливлення збирання дощової води на території. З цією метою, нещодавно комунальними службами міста було здійснено обстеження та прочистка ливневої каналізації та прокладання нового трубопроводу.

Варто зазначити, що на сьогодні іншою підрядною організацією розпочаті роботи по влаштуванню прибудинкової території біля будинку №2 по вул.Володимира Великого.

 

Вверх