Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

27.06.2016

Розпочато капітальний ремонт прибудинкової території будинків №4 та №6 по вул.Котляревського

Не зважаючи на те, що Надвірнянська міська рада спільно з комунальними службами  продовжує роботи по ліквідації наслідків стихійного лиха, яке мало місце в м.Надвірна 20 червня, триває виконання Плану соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2016 рік. Зокрема, активно проводяться роботи по ремонту та будівництву доріг, тротуарів, прибудинкових територій та пішохідних доріжок. На даний час в м.Надвірна декілька будівельних бригад, які спеціалізуються на роботах по мощенню бруківки, задіяні на декількох об’єктах.

Минулого тижня розпочалось  практично нове будівництво  прибудинкової території, тротуарів та входів у під’їзди будинків №4 та №6 по вул.Котляревського, які межують з прибудинковою територією будинку №2 по вул.Крушельницької, капітальний ремонт (мощення бруківкою) якої було зроблено в минулому році. На сьогодні встановлено бордюри і поребрики та ідуть підготовчі роботи для безпосереднього мощення бруківки.

Крім того, продовжуються роботи по відновленню і фактично новому будівництву тротуару на перехресті вулиць І.Франка та Княгині Ольги. Частина даного тротуару вже  вимощена бруківкою та для безпеки пішоходів встановлено огороджувальні конструкції (турнікети), оскільки на даному перехресті спостерігається значне транспортне навантаження. При будівництві тротуару враховано також потреби людей з обмеженими фізичними можливостями. На сьогодні активно продовжуються також роботи по будівництву вулиці Визволення та оновлення прибудинкової території будинку №10 по вул.Визволення.

Найближчим часом плануються розпочати капітальний ремонт вул.Руднєва (від Надвірняського будинку дитини до будинку №12 по вул.М.Черемшини), на якій будуть мостити бруківку. На бюджетній комісії вирішено підтримати місцевого виробника і на конкурсних засадах надати можливість виконувати дані роботи ТзОВ «Карпатбудгруп».

Враховуючи сприятливі погодні умови, планують ближчим часом розпочати роботи по мощенню бруківки і на інших об’єктах, а саме: тротуар та частина прибудинкової території вул.Котляревського-В.Великого та частина прибудинкової території, входи в під’їзди будинку№31 по вул.Мазепи.

Котляревського, 4-6

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Перехрестя вулиць І.Франка та Княгині Ольги

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вверх