Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

01.09.2016

Розпочато капітальний ремонт прибудинкової території будинку №5 по вул.Княгині Ольги

В м.Надвірна продовжуються роботи по ремонту та будівництву доріг, тротуарів, прибудинкових територій та пішохідних доріжок. На сьогодні в місті працюють будівельні бригади на 5 об’єктах дорожньої інфраструктури як в центральній частині міста, в приватному секторі, так і в мікрорайонах Руднєва та Ломоносова. Зокрема один із пріоритетних напрямків в цьому році є відновлення саме  прибудинкових територій.  З початку року в місті частково облаштували 6 прибудинкових територій, і ще на 3-х зараз тривають роботи.

Минулого тижня розпочались  роботи по капітальному ремонту  прибудинкової території будинку №5 по вул.Княгині Ольги, яка до цього часу перебувала в жахливому стані.  Асфальтне покриття на даній території було майже відсутнє, і тому  після атмосферних опадів,  тут виникали  великі калюжі з водою. З метою покращення умов проживання мешканців даного будинку та проведення благоустрою житлового фонду міста, депутатами міської ради було включено капітальний ремонт вищевказаної прибудинкової території в План соціально-економічного розвитку м.Надвірна.  Крім того, будинок №5 по вул.Княгині Ольги розташований в центральній частині міста і з метою покращення естетичного вигляду м.Надвірна,  вирішено облаштувати прибудинкову територію сучасним будівельним матеріалом, а саме бруківкою. На даний час встановлено бордюри та поребрики, проведено підготовчі роботи та розпочато безпосереднє мощення бруківки.

Дана територія є стратегічно важливою, нею щодня користуються сотні мешканців нашого міста, оскільки поблизу розміщена церква Воздвиження Чесного Хреста.

Варто зазначити, що в минулому році за кошти міського бюджету, проведено капітальний ремонт частини прибудинкової території будинку №7 по вул.Кн.Ольги, а саме облаштовано тротуари та входи в під’їзди. Загальна вартість робіт склала понад 150 тис. грн. Оскільки площа даної території є великою, її повне відновлення потребує великих фінансових ресурсів (близько 1 млн. грн.). Тому виконали тільки перший етап відновлення території,  проте в наступні роки буде виготовлено проектно-кошторисну документацію та включено в План соціально-економічного розвитку проведення другого етапу капітального ремонту вищевказаної прибудинкової території.

За один рік виконати всі необхідні роботи неможливо, тому в першу чергу ремонтують ті ділянки, які знаходяться в найжахливішому стані. Щоб зайти в кожен двір та прибудинкову територію, вирішено здійснювати їх поетапне відновлення та будівництво, оскільки на даний час в місті близько 150 прибудинкових територій потребують капітального ремонту, а це десятки мільйонів гривень і дуже великий об’єм робіт.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вверх