Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

01.09.2016

Розпочато капітальний ремонт прибудинкової території будинку №5 по вул.Княгині Ольги

В м.Надвірна продовжуються роботи по ремонту та будівництву доріг, тротуарів, прибудинкових територій та пішохідних доріжок. На сьогодні в місті працюють будівельні бригади на 5 об’єктах дорожньої інфраструктури як в центральній частині міста, в приватному секторі, так і в мікрорайонах Руднєва та Ломоносова. Зокрема один із пріоритетних напрямків в цьому році є відновлення саме  прибудинкових територій.  З початку року в місті частково облаштували 6 прибудинкових територій, і ще на 3-х зараз тривають роботи.

Минулого тижня розпочались  роботи по капітальному ремонту  прибудинкової території будинку №5 по вул.Княгині Ольги, яка до цього часу перебувала в жахливому стані.  Асфальтне покриття на даній території було майже відсутнє, і тому  після атмосферних опадів,  тут виникали  великі калюжі з водою. З метою покращення умов проживання мешканців даного будинку та проведення благоустрою житлового фонду міста, депутатами міської ради було включено капітальний ремонт вищевказаної прибудинкової території в План соціально-економічного розвитку м.Надвірна.  Крім того, будинок №5 по вул.Княгині Ольги розташований в центральній частині міста і з метою покращення естетичного вигляду м.Надвірна,  вирішено облаштувати прибудинкову територію сучасним будівельним матеріалом, а саме бруківкою. На даний час встановлено бордюри та поребрики, проведено підготовчі роботи та розпочато безпосереднє мощення бруківки.

Дана територія є стратегічно важливою, нею щодня користуються сотні мешканців нашого міста, оскільки поблизу розміщена церква Воздвиження Чесного Хреста.

Варто зазначити, що в минулому році за кошти міського бюджету, проведено капітальний ремонт частини прибудинкової території будинку №7 по вул.Кн.Ольги, а саме облаштовано тротуари та входи в під’їзди. Загальна вартість робіт склала понад 150 тис. грн. Оскільки площа даної території є великою, її повне відновлення потребує великих фінансових ресурсів (близько 1 млн. грн.). Тому виконали тільки перший етап відновлення території,  проте в наступні роки буде виготовлено проектно-кошторисну документацію та включено в План соціально-економічного розвитку проведення другого етапу капітального ремонту вищевказаної прибудинкової території.

За один рік виконати всі необхідні роботи неможливо, тому в першу чергу ремонтують ті ділянки, які знаходяться в найжахливішому стані. Щоб зайти в кожен двір та прибудинкову територію, вирішено здійснювати їх поетапне відновлення та будівництво, оскільки на даний час в місті близько 150 прибудинкових територій потребують капітального ремонту, а це десятки мільйонів гривень і дуже великий об’єм робіт.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вверх