Адреса: м.Надвірна, вул.Мазепи, 29,
Івано-Франківська обл.,
Україна 78405

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

08.06.2017

Розпочато капітальний ремонт водопроводу по вул.Петрушевича

На сьогодні одним з пріоритетних напрямків в роботі Надвірнянської міської ради та КП «Надвірнаводоканал» є розширення мереж водопостачання, водовідведення та покращення якості водогонів. Планом соціально-економічного розвитку передбачено окрім протягнення і будівництва нових водогонів та каналізаційних колекторів, реконструкцію старих мереж водопостачання та водовідведення.

Нещодавно розпочались роботи по капітальному ремонту водопроводу по вул.Петрушевича. Виконання даних робіт передбачено Планом соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2017 р. Ближчим часом планують провести капітальний ремонт вулиці Петрушевича. З метою недопущення руйнації дорожнього покриття внаслідок проведення земляних робіт, було вирішено в першу чергу здійснити реконструкцію водогону, який проходить по цій вулиці. Крім того, даний водопровід вже фізично зносився та морально застарів і потребував капітального ремонту.

Минулого тижня силами КП «Надвірнаводоканал»  здійснено врізку до центрального водогону по вул.Мазепи, а наступного тижня планують розпочати роботи по заміні старих стальних трубопроводів на поліетиленові. Для проведення даних робіт працівники КП «Надвірнаводоканал» використовують сучасну технологію – метод санації, оскільки траншейний спосіб вимагає виконання великого обсягу земляних робіт та значного руйнування дорожнього покриття. Санація здійснюється згідно попередніх розрахунків шляхом встановлення в існуючий трубопровід тонкостінної високоміцної корозійностійкої полімерної труби, а міжтрубний простір заповнюється тампонажним матеріалом.  Перевага цього методу полягає в тому, що старий трубопровід можна замінити швидко і легко, при цьому після введення в експлуатацію він повністю відповідає якості нового.

 Загальна протяжність водопроводу складає 175 м. Реконструкція даного водогону збалансує тиск води, мінімізує втрати, унеможливить виникнення аварійних ситуацій та забезпечить якісною питною водою будинки по вул.Петрушевича та Надвірнянську ЗОШ №1.

Варто зазначити, що нещодавно за допомогою спецтехніки по вул.Котляревського було вифрезерувано  пошкоджені ділянки дорожнього полотна. Перед тим, як ці ділянки відновити за допомогою укладання нового шару асфальту, було вирішено розпочати роботи по реконструкції водогону на даній вулиці, оскільки це вимагає здійснення значного об’єму земляних робіт. На даний час силами КП «Надвірнаводоканал» проводиться заміна колодязів та підготовчі роботи до підключення приватних домоволодінь до центральної мережі водопостачання.

Реконструкція водогону по вул.Петрушевича

 

Капітальний ремонт водопроводу по вул.Котляревського

Вверх