Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

22.11.2016

Розпочато реалізацію мікропроектної пропозиції ОСББ «Злагода-10» в рамках проекту ЄС/ПРООН

Минулого тижня підрядною організацією розпочато роботи на будинку №10 по вул.М.Черемшини (ОСББ «Злагода-10») в рамках ІІІ фази Спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Злагода-10» одне із 4 ОСББ, яке було обрано цього року для реалізації міжнародного проекту.

70-ти квартирний житловий будинок по вул.Черемшини, 10 введений в експлуатацію в 1968 році, в якому проживає 175 жителів. В березні 2016 року на установчих зборах жителів даного будинку було прийнято рішення про створення ОСББ. Варто віддати належне КП «Надвірнянський житловик», силами якого до цього часу регулярно проводились роботи капітального і поточного характеру з метою утримання вищевказаного будинку в належному стані. Оскільки дане об’єднання співвласників  багатоквартирного будинку є новоствореним, міська рада продовжує надавати підтримку жителям і за 2016 рік працівники КП «Надвірнянський житловик» провели ряд робіт для створення відповідних умов проживання, а саме: ремонт покрівлі даху (часткова заміна шиферу), оковка коменів, поточний ремонт ринв та водостоків. Також силами комунального підприємства надана допомога у проведенні благоустрою прибудинкової території: встановлення стовпців, завіз ґрунту, облаштування газонів та квітників.

Жильці будинку №10 по вул.М.Черемшини спільно з головою ОСББ, взявши на себе відповідальність самостійно проводити господарську діяльність в своєму будинку, отримали цілковиту підтримку Надвірнянської міської ради. На неодноразових установчих зборах учасниками ОСББ було вирішено провести ряд робіт для покращення умов проживання. За сприяння міської ради ОСББ подало заявку на участь у проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», в результаті чого вони стали одними із 4 переможців міжнародного проекту. За допомогою ресурсного центру громад у підготовці всієї необхідної документації, за спільного фінансування міської ради, Європейського Союзу і ОСББ, нещодавно розпочались роботи по реалізації проекту, яким передбачено  проведення капітального ремонту внутрібудинкових мереж водопостачання та водовідведення, системи енергопостачання, заміна вікон та вхідних дверей на енергозберігаючі в місцях загального користування. Варто зазначити, що ресурсний центр громад, який функціонує при міській раді, створений з метою надання правової, юридичної, технічної та адміністративної допомоги новоствореним ОСББ, їх консультування,  планування, координування, впровадження та моніторинг діяльності організацій громад та ОСББ для впровадження громадських ініціатив на території міста Надвірна.

 22 липня 2016 року ОСББ «Злагода-10» проведено тендер, переможцем якого визначено ТзОВ “Елекстросервіс-1”. На даний час підрядною організацією проводяться роботи по капітальному ремонту енергопостачання будинку №10 по вул.М.Черемшини та підключення домофонів. Також здійснюється заміна вікон на енергозберігаючі в місцях загального користування та вхідних броньованих і внутрітамбурних дверей. Цього тижня силами КП «Надвірнаводоканал» будуть розпочаті роботи по заміні стояків для забезпечення належного водопостачання і підрядна організація одночасно приступить до проведення капітального ремонту мереж водопостачання та водовідведення.

 Загальна вартість проекту становить 420 941 грн. Умови Проекту залишились такі, як і в минулому році: 50% вартості робіт фінансує Європейський Союз, 45% – Надвірнянська міська рада, та 5% – ОСББ. ОСББ вже отримало перший транш фінансування. Роботи по реалізації проекту планують завершити до грудня місяця 2016 року.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вверх