Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

05.08.2016

Розпочато роботи по оновленню прибудинкової території будинку №2 по вул.Д.Галицького

         

Сьогодні в Надвірній на 6 об’єктах працюють будівельні бригади, які проводять капітальний ремонт вулиць, тротуарів та прибудинкових територій. Відновлюють, в першу чергу, ті території, які перебувають в жахливому та непридатному для проїзду стані. На даний момент склалась ситуація, що кожна друга прибудинкова територія потребує  капітального ремонту, які через брак фінансування відновити за один рік не можливо. Тому, після детального обстеження, депутати міської ради в Плані соціально-економічного розвитку визначають перелік найбільш зруйнованих вулиць, тротуарів та прибудинкових територій, які потребують нагального відновлення. Цього року в такий перелік потрапила прибудинкова територія будинку №2 по вул.Д.Галицького, який розташований в мікрорайоні Ломоносова.

Цього тижня розпочались роботи по капітальному ремонту тротуарів та під’їзної дороги до будинку. Роботи проводяться за кошти міського бюджету, оскільки даний багатоповерховий житловий будинок перебуває на балансі КП «Надвірнянський житловик». Тут налічується 97 квартир, в яких проживає близько 230 мешканців. Будинок №2 по вул.Д.Галицького побудований в 1960 році. Більше як 50 років експлуатації прибудинкової території без проведення ремонту далися взнаки, особливо асфальтне покриття проїзду до будинку зазнало великий відсоток руйнацій.  Орієнтовна площа, на якій проводяться роботи, складає приблизно 630 м².

Облаштовують прибудинкову територію бруківкою, оскільки її гарантійний термін при чіткому догляді та належній експлуатації є набагато більший, ніж у асфальтного покриття. Так, як вищевказаною ділянкою часто проїжджає автотранспорт, використовують вже зарекомендовану бруківку фірми «Магік». За якістю проведення робіт та об’ємом використаного матеріалу здійснюється щоденний чіткий контроль відповідними особами технічного нагляду або спеціалістами комунальних служб. Міський голова та його заступники проводять щоденний аналіз виконання робіт на об’єктах. Капітальний ремонт прибудинкової території будинку №2 по вул.Д.Галицького планують виконати протягом 2-3 тижнів.

Крім того, в місті Надвірна є ще багато прибудинкових територій, які потребують облаштування. Тому виконують роботи там, де асфальтне покриття зруйнувалося найбільше. На деяких прибудинкових теритріях капітальний ремонт здійснюється поетапно і частково, з метою охопити якомога більше об’єктів для  створення належних умов проживання для мешканців міста. Проте міська рада запевняє, що найближчими роками повертатиметься до даних об’єктів і буде проводити відновлення всієї прибудинкової території. Адже з кожним роком в Плані соціально-економічного розвитку зростає кількість територій, на яких проводиться капітальний ремонт. Наприклад, в 2016 році в даний перелік потрапили в десятки разів більше прибудинкових територій, ніж в минулому році.

Варто зазначити, що в мікрорайоні Ломоносова в минулому році було відновлено вулицю Д.Галицького, а саме проведено ремонт асфальтного покриття. Також в цьому році здійснено нове будівництво пішохідних доріжок біля ДНЗ «Вогник» зі сторони будинку №2 по вул.Д.Галицького та вул.К.Левицького. Ближчим часом заплановано провести капітальний ремонт прибудинкової території будинку №2 по вул.К.Левицького.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вверх