Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

05.05.2016

Розпочато роботи по реконструкції водогону по вул.Мазепи, вул.Новопроектна до вул.Ломоносова

   Одним із першочергових завдань в роботі Надвірнянської міської ради є забезпечення якісного водопостачання і водовідведення для населення міста. Для належного функціонування системи водопостачання чималих зусиль прикладають керівництво міста та КП «Надвірнаводоканал».

   Силами КП «Надвірнаводоканал» регулярно проводяться профілактичні та ремонтні роботи поточного та капітального характеру для забезпечення якісним і безперервним постачанням питною водою для населення нашого міста. Вже вкотре варто зазначити, що якість питної води в місті Надвірна є однією з найкращих в Україні.

  Цього тижня розпочались роботи по капітальному ремонту водопроводу від вул.Мазепи по вул.Новопроектна, вул.Комунальна, частково по вул.Кобилянської до вул.Ломоносова (Надвірнянська ЗОШ №4). Виконання даних робіт передбачено Планом соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2016 р. Загальна протяжність водопроводу складає орієнтовно 800 м. Реконструкція водогону дасть можливість підключитись до центрального водопроводу близько 600 приватних дворів мікрорайону вул.Комунальна-вул.Головацького, а також покращить тиск води та унеможливить виникнення аварійних ситуацій. Даний водопровід дасть можливість забезпечити питною водою новозбудовані багатоповерхові будинки по вул.Сірика.

  Вартість даних робіт згідно проектно-кошторисної документації складає 437 тис. грн. Під час проведення капітального ремонту водопроводу мешканці, які проживають по вул.Новопроектна, частково по вул.Кобилянської, вул.Олімпійська, вул.Квіткова, вул.Курбаса, вул.Яцури мають можливість підключатись до центрального водопостачання.

  Варто зазначити, що нещодавно завершились роботи по капітальному ремонту водопроводу по вул.Стефаника. Завдяки проведенню даних робіт уже  12 дворів приватного сектору підключились до центрального водопостачання і ще близько 30 дворів  мають таку можливість. 

  Крім того, цього року Планом соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2016 рік передбачено ряд робіт для мінімізації втрат води, унеможливлення аварійних ситуацій та покращення тиску води. Перелік даних робіт оприлюднений на офіційному веб-сайті Надвірнянської міської ради від 29.02.2016 року.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вверх