Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

03.10.2016

Розпочато відновлення прибудинкової території будинку №10 по вул.Визволення

Враховуючи сприятливі погодні умови, в м.Надвірна активно продовжуються роботи по облаштуванню прибудинкових територій та відновленню об’єктів дорожньої інфраструктури. Так, на даний час підходить до завершення будівництво однієї з найстаріших вулиць міста – вул.Визволення. Дана вулиця є комунальної форми власності, стратегічно важливою транспортною артерією, адже веде до практично всіх суб’єктів житлово-комунального господарства, таких як Надвірнянського управління газового господарства, комунальних служб, Державної податкової інспекції, а також до міського парку ім.І.Франка та до приватного сектору новозбудованих житлових будинків району вулиць Комунальна-Менльничука. Зважаючи на це, крім облаштування дорожнього полотна якісним сучасним матеріалом – бруківкою, силами комунальних служб відновлено належне функціонування ливневої каналізації  для своєчасного виведення дощової води з дорожнього полотна вулиці. Також працівниками КП «Надвірнакомунсервіс» відновлено мережу вуличного освітлення по вул.Визволення загальною протяжністю 130 м/п, де встановлено додаткові металеві опори.

Варто зазначити, що за рахунок коштів, передбачених на капітальний ремонт вул.Визволення, а також завдяки фахового та якісного підбору будівельного матеріалу для виконання даних робіт (надано перевагу бруківці фірми «Магік», товщиною 8 см), вдалось знайти можливість провести капітальний ремонт прибудинкової території будинку №10 по вул.Визволення. Нещодавно підрядною організацією розпочались дані роботи.

Внаслідок багаторічної експлуатації, асфальтне покриття прибудинкової території будинку №10 по вул.Визволення частково зруйнувалось. Тому ремонт даної території став вкрай необхідним. При проведені капітального ремонту вирішено використовувати бруківку, оскільки даний матеріал крім надання кращого естетичного вигляду, володіє високими експлуатаційними характеристиками: міцність, стійкість до зміни кліматичних умов та низька зношуваність.  На даний час встановлено бордюри і розпочато роботи по мощенню бруківки під’їзної дороги від вул.Визволення.

Прибудинкова територія будинку №10 по вул.Визволення

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

imag1021

Вулиця Визволення

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вверх