Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

14.09.2020

«Солодка Даруся» у Надвірній

«Найкращі солодощі можуть перетворитись на гірку отруту, наймиліша людина — на ворога, любов — на прокляття…»

На центральній площі Надвірної ожили події однієї з найтрагічніших сторінок в історії нашої держави. Наприкінці минулого тижня до нашого міста вперше завітав Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Івана Франка зі своєю легендарною драмою «Солодка Даруся». Такий подарунок до Дня міста громаді зробив народний депутат України Зіновій Андрійович, за фінансової підтримки якого відбулося це дійство.  Організаційну підтримку надали також депутати районної ради Андрій Карманський, Тетяна Пришляк та Надвірнянська міська рада.

«Солодка Даруся» – вистава-легенда за романом української письменниці Марії Матіос. Розповідає про гірку долю Дарусі та її батьків, понівечених радянським НКВД у довоєнний та післявоєнний період окупації радянськими військами Західної України. Неперевершена гра талановитих акторів передає весь трагізм тих подій.

Режисура, сценічне рішення, музичне оформлення – народний артист України Ростислав Держипільський, пісенна режисура – лауреат Національної премії України ім.Т.Г.Шевченка Наталія Половинка.

Прем’єра вистави “Солодка Даруся” відбулася ще 16 листопада 2008 року. Це була дипломна робота випускників Інституту мистецтв ПНУ ім. В. Стефаника. “Солодку Дарусю” відразу ж включили до репертуару Івано-Франківського театру і вона стала переможцем різних театральних фестивалів. На фестивалі “Прем’єри сезону – 2009” вистава перемогла відразу в п’яти номінаціях. Щоразу під час гастролей Івано-Франківського театру з “Солодкою Дарусею” містами України та всього світу відбувається справжній аншлаг.

Це – як молитва про тисячі невинно убієнних, які стали жертвами політичних репресій, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах та замучених у катівнях комуністичним тоталітарним режимом.

Браво акторам! Браво режисеру – народному артисту України Ростиславу Держипільському! Браво Івано-Франківському академічному обласному українському музично-драматичному театру ім. Івана Франка!

Вверх