Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

24.07.2020

Стартували будівельні роботи в рамках реалізації проекту «Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м.Надвірна»

Днями підрядною організацією розпочались будівельні роботи для впровадження проекту «Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м.Надвірна» в рамках програми Уряду Швеції та ПРООН “Посилене партнерство, для сталого розвитку”, що реалізовується за фінансової підтримки Уряду Швеції.

На початку липня відбулось засідання тендерного комітету. Серед 3 заявок переможцем визнано підрядника, який запропонував найнижчу цінову пропозицію, відповідає технічним вимогам та пройшов кваліфікацію, а саме ТзОВ «Новас-Буд». Після підписання договору з ГО «Надвірнянський ТІЦ» підрядник приступив до безпосереднього виконання робіт, передбачених проектом.

Нагадаємо, що минулого року ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» в партнерстві з Надвірнянською міською радою та гміною м.Пруднік стали переможцем вищевказаного проекту, на меті якого є впорядкувати транспортну систему міста для безпечного пересування шляхами, які ведуть до навчальних закладів, сприяти забезпеченню потреб у вільному, безпечному, екологічно чистому та сталому пересуванні містом для всіх груп населення. В рамках проекту планують провести зміну та впорядкування дорожнього руху в центральній частині міста. З обох кінців центральної вулиці міста (вул.Чорновола) будуть влаштовані розв’язки кільцевого типу; встановлені  2 світлофорні об’єкти біля освітніх закладів тощо.

Вверх