Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

13.10.2017

Степан Бандера – незламний символ борця за свободу і незалежність України

Кожного року в жовтні, коли ми традиційно відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Захисника України, День створення Української Повстанської Армії та День українського козацтва,  вшановуємо пам’ять Провідника Організації Українських Націоналістів Степана Бандери.

15 жовтня  минає 58 років від того часу, коли не стало Степана Бандери. В 1959 році з наказу політичного керівництва в Москві агент КГБ отруйним пострілом убив у Мюнхені керівника національно-визвольної боротьби. Ворог убив фізичну людину, але був безсилий знищити незламний символ Борця за свободу і незалежність України. Своїм підступним актом ворог лише зміцнив і примножив в українців стійку віру у своє майбутнє. Виборена у багатьох битвах, вистраждана багатьма поколіннями синів і дочок, проголошена нарешті в 1991 році державна незалежність України – це результат безсмертного Духу українського народу та героїчних чинів його видатних керівників. У досягненні цієї історичної мети незаперечні заслуги має і Степан Бандера, як видатний провідник і талановитий організатор визвольного руху. 

Відомий Провідник ОУН належить до тих постатей в історії України, які ще за життя стали легендарними, символічними. Він не скорився окупантам українських земель, боровся за незалежність своєї держави, ведучи з ними справедливу визвольну боротьбу в ім’я вільної України. З іменем Степана Бандери асоціюється ціла епоха національно-визвольної боротьби. Він протягом 30 років був активним учасником та провідником визвольного руху, основоположником низки політико-ідеологічних, стратегічних і тактичних засад. Його громадсько-політична, організаційна та публіцистична діяльність багатогранна і дуже важлива саме сьогодні. Своє життя, талант і працю він повністю присвятив ідеалам боротьби за визволення України.

 У тяжкі хвилини життя нації найбільше потрібні саме борці й духовні подвижники, вони допомагають віднайти правильний дороговказ, надихають до мужності і вселяють віру у краще майбутнє нашої держави. І український народ обов’язково переможе у своїх віковічних прагненнях до свободи, до незалежності і до утвердження людської гідності.

Вверх