Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

15.12.2016

Телерадіокомпанії «Надвірна» – 25!

Шановні працівники телерадіокомпанії «Надвірна»!

 

18 грудня телерадіокомпанія «Надвірна» відзначає 25-й ювілей своєї діяльності. Саме цього дня 1991 року Надвірнянське телебачення отримало свідоцтво про реєстрацію, яким було офіційно надано дозвіл виходити в ефір і провадити свою діяльність. Важко перелічити, скільки за цей час було підготовлено цікавих новин про різні аспекти життя нашого міста, району, видано в ефір різножанрових програм, проведено зустрічей з цікавими та відомими особистостями. Своєю невтомною і відповідальною працею колектив ТРК «Надвірна» робить великий внесок у розвиток інформаційного простору Надвірної, оперативно і компетентно розповідає про значущі події, що відбуваються в місті та районі, у безмежному інформаційному полі підтримує імідж  міста, формує громадську думку. 

Об’єктивність, досвід, високий професіоналізм, творчий потенціал і компетентність, якими відзначаються працівники  телерадіокомпанії, дуже необхідні для формування і розвитку громадянського суспільства, як і в ті буремні 90-ті роки, коли було проголошено Незалежність України і формувалась національна свідомість громадян, так і в теперішній час, коли не тільки на східних рубежах нашої держави триває повномасштабна війна, а ведеться підступна інформаційна війна проти всієї України. Від відповідального ставлення до справи, виваженості у висвітленні подій залежить, наскільки поінформованими будуть громадяни, якою буде їх позиція.

 Шановні працівники телерадіокомпанії «Надвірна», висловлюю Вам слова вдячності за вірність професійному обов’язку, об’єктивне висвітлення подій суспільно-політичного, економічного та культурного життя району і міста, за Вашу сумлінну, наполегливу та нелегку працю. З нагоди 25-літнього ювілею прийміть найщиріші вітання. Нехай Вас завжди супроводжують успіх і натхнення, міцного Вам здоров’я, мирного неба, професійного росту, невичерпної енергії, креативних ідей та високих рейтингів. Нехай Ваші сьогоднішні досягнення стануть стимулом для нових звершень, а професійні якості, знання й чесноти служать на благо розвитку нашого міста та України!

 

З повагою 

міський голова                                                          Зіновій Андрійович

 

Вверх