Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

27.12.2019

Триває фестиваль «Файне Різдво у Надвірній»

Мешканців та гостей міста продовжує дивувати своїми незабутніми враженнями та багатогранністю культурно-мистецький проект «Файне Різдво у Надвірній», який організовує Надвірнянська міська та районна ради і Надвірнянська РДА.

Після феєричного відкриття міської ялики та фестивалю, 21 грудня, зі сцени «Файного Різдва» своїми виступами вражали  творчі колективи палацу культури Надвірнянського коледжу НТУ. Надвірнянські студенти колядували, щедрували, прославляли народження Ісуса Христа, віншували всіх на щастя та здоров’я, танцювали, читали вірші та дарували файний настрій. Особливі теплі вітання линули до наших Захисників, які продовжують невтомно захищати рідну землю від окупанта.

25 грудня, коли більша частина світу святкує Різдво Христове, до Надвірної на “Файне Різдво” завітав унікальний вокально-інструментальний ансамбль ВІА “Ватра”, який діє у Львові з 1971 року.  26 грудня неперевершений концерт підготували  надзвичайно талановиті вихованці і викладачі Надвірнянської дитячої музичної школи, Ланчинської ОТГ та Тисменичанської ДМШ.

 Фестиваль «Файне Різдво у Надвірній» триватиме до 14 січня. Відділом культури Надвірнянської РДА підготовлена велика мистецька програма. Вже сьогодні о 13.00 год. у районному будинку культури відбудеться дитяча вистава «Різдвяна казка» за участі учнів надвірнянських шкіл, а 0 16.00 год. вихованці Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді запрошують на «Дитяче Файне Різдво» (майдан Шевченка). 31 грудня відбудеться новорічна дискотека. 2 січня  відбудеться колядницька партія з Верховини (Замагора), а 5 січня свою концертну програму представить естрадно-духовий оркестр РБК. 08.01 на фестиваль завітають румунський хоровий колектив «Фінтеушу Маре» та заслужений артист України Володимир Пушкар. 10 січня свою творчу програму представить народний аматорський танцювальний колектив «Черемшина» м.Вашківці, а також виступить гурт «Bend Era». 12 січня відбудеться районний фестиваль «Районного дійства» за участі народного аматорського хору «Опілля» (с.Пуків Рогатинського району), а 13  – пройде «Свято Пампуха» (районний центр дитячої творчості та НПВМ), під час якого свої кулінарні здібності продемонструють справжні ґаздині Надвірнянщини. Закриття фестивалю відбудеться 14 січня за участі національного академічного ансамблю пісні і танцю «Гуцулія» та заслуженої артистки України Світлани Весни.

Протягом місяця працюватиме різдвяний ярмарок, де гостям фестивалю пропонуватимуть різдвяні сувеніри, пряники та різноманітні смаколики власного виробництва. В рамках фестивалю діє виставка-конкурс творчих робіт «Душа моя в Різдві щаслива»  учнів Надвірнянської  художньої школи у церквах та соборах, вітринах торгових закладів міста.

Запрошуємо всіх мешканців та гостей міста відвідати фестиваль та відчути справжній  дух Файного Різдва в Надвірній.

Вверх