Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

07.08.2019

Триває активна підготовка до проведення етнофестивалю «Дженджур Фист»

Цього року 23-25 серпня на території Пнівського замку відбудеться неординарний етнофестиваль «Дженджур Фист». Дане дійство пройде в рамках проекту «Проведення на території замку Куропатви (Пнівський замок XV століття) в м.Надвірна етнофестивалю «Дженджур Фист», який став одним з переможців конкурсу  культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження», що реалізовується за підтримки Уряду та Міністерства культури України.

На сьогоднішній день активно триває підготовка до проведення фестивалю. Так, напередодні  на території Пнівського замку відбулася виїзна робоча нарада за участі співорганізаторів фестивалю, членів оргкомітету та представників служб, що відповідають за підготовку до проведення заходу. У ході наради обговорено основні організаційні питання: лицарські поєдинки, турнір лучників, фаєр-шоу, дитяче містечко «Дженджурик», середньовічні забави, ленд-арт, середньовічна кухня, ярмарок, ремісничі майстер-класи, проведення концертної програми та ін. Узгоджено питання медичного супроводу та запровадження охоронних заходів відповідними службами.

Крім того, силами комунальних служб міста активно тривають роботи щодо упорядкування території біля Пнівського замку, зокрема обрізка кущів та прибирання від побутового сміття.

 Також розроблений дизайн сувенірної продукції з логотипом фестивалю, яка буде презентована під час ярмарку. Варто зазначити, що в основу офіційного логотипу фестивалю взято руну Інгуз, яка являє собою сплетіння ліній, що формують характерний візерунок, який є найбільш поширеним у вишиванках як карпатського краю, так і цілого світу. Нагадаємо, що організаторами заходу є Міністерство культури України та Надвірнянська міська рада, а партнерами виступають районна громадська організація “Мистецька агенція “Фист”, Надвірнянська РДА, Надвірнянська районна рада.

Вверх