Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

08.12.2016

Тривають роботи по реалізації проекту «Влаштування системи водопостачання та водовідведення району вулиць Комунальна-Мельничука»

В м.Надвірна за останні роки, крім проведення ремонту вже існуючих систем водопостачання та водовідведення, системно та регулярно здійснюються роботи по розширенню та будівництву нових мереж  водопроводів та каналізаційних колекторів. Так, житловий масив мікрорайону вулиць Комунальна-Мельничука на сьогодні продовжує розбудовуватись, одночасно тут створюється належна інфраструктура, зокрема прокладання мереж. В 2009 році за кошти Надвірнянської міської ради, за технічного сприяння КП «Надвірнаводоканал» був розроблений проект «Влаштування системи центрального водопостачання та водовідведення району вулиць Комунальна-Мельничука».

На даний час підходить до завершення проведення робіт по реалізації першої частини проекту. З 2012 по 2016 рік частина житлового масиву вже забезпечена постачанням питної води та системою каналізування, зокрема:

В 2012 році за кошти екологічного фонду обласного бюджету  в сумі понад 1312 тис. грн. здійснено роботи по будівництву каналізаційного колектора по вул.Молодіжна, Польова, Мельничука, протяжністю 1396 м/п. Виконання даних робіт дозволяє підключитись близько 85 приватних дворів до центральної системи водовідведення.

В 2013 за кошти міського бюджету в сумі близько 180 тис. грн. прокладено водопровід діаметром 75 мм від вул.Комунальна до вул.Молодіжна, Польова, Височана, Мельничука. Протяжність водогону складає 1110 м. Виконання даних робіт дало змогу підключитись до центральної мережі водопостачання близько 120 домоволодінь.

В 2013- 2014 році також за кошти екологічного фонду обласного бюджету  в сумі понад 1 млн. грн. здійснено роботи по будівництву системи водовідведення вул.Новопроектна, Кобилянської, Федяя загальною протяжністю 1525 м/п. Виконання даних робіт дає можливість ліквідувати септики (вигрібні ями), унеможливлює забруднення підземних вод, в результаті чого значно покращиться екологічна ситуація в даному мікрорайоні.

В 2015 році за кошти екологічного фонду державного бюджету в сумі понад 10 млн. грн. проведено роботи по будівництву каналізаційної мережі протяжністю 1450 м/п діаметром труби 400 мм та 540 м/п діаметром труби 1600 мм вулиць Новопроектна, Гайдамацького, Я.Стецько, Пластова, Кобилянської, Федяя.

 В 2016 році за кошти міського бюджету здійснено будівництво водопроводу по вул.Комунальна-Новопроектна з перспективою підключення до центральної мережі водопостачання вул.400 років Надвірної. Вартість робіт склала близько 290 тис. грн. Виконання даних робіт забезпечить мешканців вулиці Новопроектна цілодобовим постачанням якісної питної води в необхідній кількості, під необхідним тиском. На сьогодні близько 30 дворів даної вулиці мають змогу підключитись до центральної мережі водопостачання.

На сьогодні підрядною організацією тривають роботи по прокладанню центрального каналізаційного колектора в районі вулиць Олімпійська-Кобилянської. Роботи проводять за кошти екологічного фонду державного бюджету. Протяжність мережі складає 420 м. Для будівництва системи водовідведення використовують сучасний будівельний матеріал, який володіє високими експлуатаційними характеристиками, а саме поліетиленові труби діаметром 1,6 м. Вартість робіт складає близько 6200 тис. грн.

На даний час за кошти міського бюджету в сумі 120 тис. грн. до кінця року буде розроблено ІІ частину вищевказаного проекту, згідно якого весь мікрорайон, включаючи  всі вулиці та провулки житлового масиву Комунальна-Мельничука будуть забезпечені постачанням води та мережею каналізування. Зокрема до таких вулиць будуть включені вул.Гаврилюка, Мандичевського, Квіткова, Олімпійська, Яцури, Полковника Грома, Курбаса, Бузкова, Лугова, Василіянок, Перехідна, Виговського Височана, Головацького тощо. Враховуючи специфіку ландшафтів та контруклонів, запроектовано встановлення 2 каналізаційних станцій, які будуть примусово перекачувати стоки на очисні споруди для подальшої очистки. Згідно даного проекту близько 600 домоволодінь будуть забезпечені якісним постачанням питної води та системою каналізування, що в майбутньому значно покращить екологічну ситуації в районі, унеможливить забруднення підземних вод та ґрунтів. Крім того, виконання цих робіт, дозволить акумулювати великий об’єм ґрунтових та дощових вод і, в разі повені, не допустить підтоплення окремих мікрорайонів міста.

Закликаємо мешканців вищевказаного житлового масиву виготовляти технічні умови та  підключатись до центрального водопостачання та водовідведення,  завдяки чому ви отримаєте цілодобове постачання якісної питної води в необхідній кількості, під необхідним тиском та значно покращите екологічний стан мікрорайону вулиць Комунальна-Мельничука.

 За додатковою інформацією звертайтесь за адресою:

м.Надвірна, вул.Комунальна, 2 (КП «Надвірнаводоканал»)

Тел. (03475) 2-90-81

         067 344 77 97

або

м.Надвірна, вул.Мазепи, 29 (Надвірнянська міська рада)

тел. (03475) 2-30-24

Вверх