Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

15.12.2017

Тривають роботи по заміні вікон будинків житлового фонду м.Надвірна

Щороку в Плані соціально-економічного розвитку розробляється перелік робіт, спрямованих на належне утримання житлового фонду міста. В цей перелік включено роботи по заміні ринв та водостоків, проведення капітального ремонту фасадів, будинків, внутрібудинкових електромереж тощо. Силами КП «Надвірнянський житловик» крім проведення вищевказаних робіт, регулярно здійснюються роботи і поточного характеру.  Варто зазначити, що при формуванні Плану соціально-економічного розвитку спеціалістами проводиться ретельне обстеження житлового фонду міста і велику увагу приділяють тим будинкам, де відсутня заборгованість по сплаті житлово-комунальних послуг.

Цього року Планом соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2017 рік передбачено проведення заміни вікон на сходових клітках під’їздів житлових будинків, до числа яких було відібрано  будинок №9 по вул.Кобринської. Даний будинок побудовано ще в 1964 році. Тут налічується 48 квартир, де проживають понад 115 мешканців. Нещодавно підрядною організацією було проведено заміну старих фізично зношених вікон на енергозберігаючі на сходових клітках в усіх під’їздах даного будинку, що забезпечить теплоізоляцію під час опалювального сезону та підвищить енергоефективність.

Варто зазначити, що в 2017 році за кошти міського бюджету здійснено капітальний ремонт прибудинкової території вищевказаного будинку.

Крім того, за цього року здійснено заміну вікон ще в 7 будинках: Черемшини, 8; Кобринської, 12; Руднєва, 16, 21, 22, вул.Франка, 8 та Сірика, 27.

В 2008-2010 рр. проведено заміну вікон на сходових клітках у 18 будинках мікрорайону Ломоносова. В 2016 році за кошти міського бюджету встановлено енергозберігаючі вікна в усіх під’їздах 9 житлових будинках мікрорайону Руднєва: Руднєва, 1 2, 3, 4, 5, 6, 7, 15  та М.Черемшини, 12. В рамках програми підтримки новостворених ОСББ цього року було проведено заміну вікон на сходових клітках усіх під’їздів  у будинках №12 і №10 по вул.Франка та №18 по вул.Черемшини.

Вверх