Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

04.09.2019

Турнір з міні-футболу до Дня Незалежності

Вже традиційно в Надвірній напередодні святкування Дня Незалежності України проходить турнір з міні-футболу серед дитячих команд нашого району. До участі у змаганнях запрошуються команди як з районного центру, так і сільські команди, а сам турнір проходить протягом двох днів.

Як і завжди ці змагання проходили під особистим патронатом новообраного депутата Верховної Ради України Зіновія Андрійовича, відповідну допомогу надав і депутат міської ради Василь Кузюк.

До участі у змаганнях зголосилось 6 команд, які провели відбіркові змагання, тим самим визначивши четвірку півфіналістів, до якої ввійшли надвірнянські команди ФК «Надвірна» та ФК «Індія», а компанію їм склали дві сільські команди – «Скеля» Пнів та «Лукавець» з Гвозда.

Згідно регламенту змагань ці чотири команди змагались між собою за коловою системою, а переможець визначився за більшою кількістю набраних очок. Всі зустрічі фінальної частини проходили у гострій напруженій боротьбі, до останньої хвилини команди змагались за перемогу, і доля перемоги у турнірі була визначена тільки в заключній зустрічі.

Зрештою, ключовими були зустрічі «Скеля» Пнів – ФК «Індія», яка завершилась нульовою нічиєю, ФК «Надвірна» – «Лукавець» Гвізд, у якій надвірнянські гравці, поступаючись по ходу гри, змогли переломити ситуацію і здобути нелегку перемогу. Таким чином, перед заключним туром попереду були дві надвірнянські команди, у яких залишилась гра між собою. І саме в цій грі, де визначився переможець турніру, перевагу мали гравці команди ФК «Надвірна», яких влаштовувала і нічия, в той час, як їх суперникам потрібно було лише перемагати. Гра розпочалася без розвідки, гравці обидвох команд грали у відкритий футбол, було безліч небезпечних моментів, багато ударів по воротах, але голів не було. І лише під завершення першого тайму гравцям ФК «Індія» вдалась красива комбінація, і Андрій Бойко відкриває рахунок 1:0 на користь ФК «Індія». І як не намагались їх суперники щось зробити, це їм не вдалось, не зважаючи на відчутну перевагу і численні гольові моменти, забитих голів так і не було. Фінальний свисток арбітрів Сергія Пошивайла та Віктора Татаренка зафіксував мінімальну перемогу команди ФК «Індія» з рахунком 1:0, яка дозволила стати переможцем турніру, присвяченого Дню Незалежності України.

Відразу після закінчення цієї гри відбулось нагородження команд-призерів,  яке проводили Зіновій Андрійович, Василь Кузюк та члени суддівської колегії.

За зайняте четверте місце грамотами нагородили гравців команди «Лукавець» Гвізд (капітан Віталій Глуханюк). Бронзові призери – команда «Скеля» Пнів (капітан Арсен Михайлюк) отримала медалі та грамоти. Фіналісти змагань  – команда ФК «Надвірна» (капітан Ілля Декрет) були пошановані срібними медалями та дипломами. А всі головні призи –  красень-кубок, футбольний м’яч, золоті медалі та дипломи були вручені переможцям змагань  – ФК «Індія» (капітан Олег Гоцуляк).

Почесні гості турніру Зіновій Андрійович та Василь Кузюк визначили кращих гравців турніру. Ними стали: воротар Артем Пилип’юк («Лукавець»), захисник Ярослав Каралаш (ФК «Індія»), нападник Володимир Ткачук («Скеля»), самий технічний гравець Ростислав Дмитрічков (ФК «Надвірна») та кращий гравець турніру Олег Гоцуляк (ФК «Індія»). Всі ці гравці отримали від почесних гостей пам’ятні  дипломи та футбольні статуетки нового дизайну.

Окрім того, члени оргкомітету визначили і символічну збірну цього турніру, до якої ввійшли воротар Любомир Максим’юк (ФК «Надвірна»), захисники Андрій Бойко (ФК «Індія») та Ілля Декрет (ФК «Надвірна»), нападники Віталій Глуханюк («Лукавець») та Давид Шкрум («Скеля»).

На думку новообраного депутата Верховної Ради України Зіновія Андрійовича саме цих гравців чекає велике футбольне майбутнє, в них є дуже хороша перспектива грати на більш високому рівні і досягнути вагомих успіхів. Допомогти в цьому мають ось такі змагання, адже саме тут здобувається майстерність і формується справжній чоловічий характер.

А депутат міської ради Василь Кузюк повідомив присутніх про те, що наступні дитячі змагання будуть проведені до Дня міста Надвірна, який відзначається 8 вересня.

Прес-служба районної

федерації міні-футболу

Вверх