Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

23.06.2017

У Надвірній представники Луганщини переймали досвід запровадження кращих практик в реалізації проектів

22 червня м.Надвірна відвідали представники громадських організацій, державних органів влади та місцевого самоврядування Луганщини в рамках навчального візиту «Огляд кращих практик співпраці влади, бізнесу та органів місцевого самоврядування  в реалізації проектів розвитку громад Івано-Франківської області».  Надвірна вже втретє цього року приймає гостей зі сходу України. 26 квітня та 18 травня представники Донецької та Луганської областей під час відвідин нашого міста мали можливість ознайомитись з результатами впровадження різноманітних проектів, з новими підходами та технологіями залучення ресурсів та специфікою реалізації проектів розвитку громад й забезпечення сталості їх результатів, з прикладами успішної співпраці органів місцевого самоврядування, бізнесу та місцевої влади у впровадженні таких проектів. Ці візити відбулись за підтримки програми розвитку ООН. Крім м.Надвірна, донецька та луганська делегації переймали досвід кращих практик в реалізації проектів міст Івано-Франківськ, Долина, Калуш та Яремче.

В Надвірнянській міській раді учасників делегації гостинно зустрів міський голова Зіновій Андрійович, який у своєму виступі зупинився на основних показниках соціально-економічного розвитку нашого міста, розвитку промисловості, стані житлово-комунального господарства, процесі створення об’єднаних територіальних громад, підтримці учасників АТО та волонтерському русі, міжнародних відносинах, створенні ОСББ в місті, процесі реалізації різноманітних проектів тощо.

Після особистого знайомства з кожним із учасників делегації Володимир Гринішак, директор Надвірнянського туристично-інформаційного центру презентував особливості реалізації проекту «Надвірна – безпечне місто: встановлення відеонагляду», а координатор муніципальних проектів Олег Антонюк – проекти, спрямовані на розвиток громад.

Крім того, учасники делегації мали можливість під час короткої екскурсії містом наочно ознайомитись з результатами впровадження обласних та міжнародних проектів на території м.Надвірна.

Вверх