Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

08.05.2018

У Надвірній відзначили День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом

Україна вже четвертий рік поспіль відзначає 8 і 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення, вшановуючи пам’ять всіх жертв найжорстокішої в історії людства Другої світової війни 1939—1945 років.

Сьогодні, 8 травня, в м.Надвірна на майдані Шевченка відбулись заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за участі представників районної та міської влад, духовенства, учасників АТО, вояків ОУН-УПА, учасників Другої світової війни, викладачів та курсантів Прикарпатського військово-спортивного ліцею, викладачів та студентів Надвірнянського коледжу НТУ, вчителів, учнів загальноосвітніх шкіл, громадських організацій, підприємств, установ, громадськості.

Захід розпочався зі спільного  виконання Державного Гімну України та покладання квітів до символічної могили «Борцям за волю України», Обеліску Слави та могили Невідомого солдата. Голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак та міський голова Зіновій Андрійович вшанували пам’ять загиблих покладанням квітів до стели Героїв Небесної  Сотні.

Всечесні отці відправили панахиду за жертвами війни та воєнних злочинів, скоєних у роки Другої світової війни. В історичній довідці викладач-методист Надвірнянського коледжу НТУ, член НСЖУ Володимир Свягла навів страшні цифри людських жертв, які понесла Україна під час війни, зупинився на найважливіших історичних подіях того часу, на наголосив на вагомому внеску українського народу в перемогу над нацизмом.

Міський голова Зіновій Андрійович зазначив, що 8 травня – це день пам’яті про всі жертви тієї страшної війни, а 9 травня – це день вшанування тих, хто пройшов палаючі стежки Другої світової війни, тих, хто з національною ідеєю в серці боровся за цілковите звільнення України від комуністичного та фашистського агресорів, та тих, хто нині боронить нашу свободу і незалежність. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців в перемозі у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про героїв національно-визвольних змагань, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних в ці роки комуністичним та нацистським режимами, а також сучасних Героїв Небесної Сотні та Героїв російсько-української війни.

У вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової та російсько-української війн, а також Героїв України, які поклали життя за свободу і незалежність нашої держави Зіновій Андрійович оголосив хвилину мовчання.

 

Вверх