Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

24.03.2020

У Надвірній проводять дезінфекцію під’їздів багатоквартирних будинків

З метою запобігання виникненню і поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19) на території Надвірної працівниками КП «Надвірнянський житловик» щодня проводять протиепідемічні заходи, серед яких – дезінфекція під’їздів багатоквартирних будинків нашого міста. Комунальним підприємством було придбано спеціальні розпилювачі, за допомогою яких працівники в кожному мікрорайоні Надвірної здійснюють обробку сходових кліток, вхідних дверей, поручнів в під’їздах, а також ліфтів за допомогою спеціального хлорного розчину (дезінфікуючий засіб австрійського виробництва). Тільки протягом вчорашнього дня було проведено дезінфекцію під’їздів 28 будинків нашого міста. Планують щодня здійснювати такі роботи в 20-30 будинках.

Останніми днями шириться інформація про те, що до квартир наших мешканців намагаються потрапити шахраї, мовляв, вони проводять санобробку помешкань від вірусу. Будьте обережні, адже ці самозванці можуть представлятись, як працівники комунального підприємства.  Наголошуємо працівники КП «Надвірнянський житловик» проводять дезінфекційні заходи виключно в під’їздах будинків і до помешкань надвірнянців не заходять!

Міська рада рекомендує головам ОСББ вжити дезінфекційні заходи у місцях загального користування багатоквартирних житлових будинків, зокрема, у ліфтових кабінах – обробку дезінфекційним засобом дверей, стінок, панелей виклику, у під’їздах – вхідних дверей, сходах, поручнів; у підвалах та на горищах тощо.

Також керівництвом міської ради було дано доручення КП «Надвірнакомунсервіс» найближчим часом, з покращенням погодних умов здійснити дезінфекцію місць загального користування, дитячих майданчиків, зупинок громадського транспорту тощо.

Вверх