Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

15.09.2021

У Надвірній відсвяткували День міста

Перший день святкувань розпочався відзначенням Дня фізичної культури і спорту. На стадіоні «Нафтовик»  свою майстерність продемонстрували найкращі спортсмени громади та району, а  відомий краянин Антон Левкун встановив світовий рекод  у номінації “Найбільша кількість вижимань гирі вагою 16 кілограм мізинцем правої руки у поперечному шпагаті на стільцях за 1 хвилину.»

Відтак відбувся футбольний матч між ветеранами ФК « Бескид» та збірною ветеранів району.

Цього ж дня  офіційно стартував проєкт « Мистецька резиденція замку Краснодвір. В рамках якого відбувся художній пленер.  Діти з Луганської, Рівненської та Івано-Франківської областей творили, надихаючись  історичним минулим Надвірної. Основний посил пленера – дитяче мистецтво заради збереження культурної спадщини міста.

Наступний день святкувань пройшов у середньовічному форматі. Продовжили свято спортивні заходи, майстер-класи, пізнавальна екскурсія містом. Завершився  день виступом камерного оркестру «Гармонія Нобіле» та захопливим дійством від  «Театру вогню».

Завершальний день святкувань, 12 вересня, розпочався із Архиєрейської Божественної Літургії та вшанувань пам’яті Героїв України. Продовжилась програма заходів  офіційним відкриттям обласного фестивалю хорового мистецтва “Вознесись, Україно!» . Герографія фестивалю та кількість виконавців вразила присутніх. В рамках заходу на  сцені виступили понад  400 виконавців. Втіливши в життя основну мету заходу – згуртувати всіх навколо збереження та відновлення українських пісенних традицій.

Святкування продовжилось церемонією нагородження за особливі заслуги перед містом та громадою і  яскравим концертом за участі заслужених народних артистів та хедлайнерів вечора.

Основна концепція святкування Дня міста – «Надвірна – місто вражень ». Організовуючи кожен захід, ми чітко розуміли- всі прикладені зусилля –  запорука добрих вражень мешканців громади  та гостей свята. А це , відповідно – наша репутація і наша промоція. Заходи організовували таким чином, щоб цікаво було усім. Щоб кожен зміг вибрати локацію чи захід до душі , – зазначив Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович

Гості свята мали змогу спробувати себе у лицарських поєдинках, долучитися до майстер-класів із ковальства, гончарства, кераміки, іт.ін., чи просто спостерігати за історичними реконструкціями. Теж саме із концертною програмою – вибір на будь-який смак . Це і  вічна класика у виконанні камерного оркестру « Гармонія Нобіле», і виступи хорових колективів у рамках обласного фестивалю « Вознесись , Україно!»,  а також народні улюбленці Ярослав Крайник та квартет «Гетьман», і на завершення- хедлайнери свята : «Плач Єремії» та Fiinkа та Ivan Navi ,- додав начальник Управління культури та туризму Надвірнянської міської ради Олександр Зварчук.

Завершилось святкування Дня міста драйвовим виступом Іvanа Navi та селфі-сесією з виконавцем.

Вверх