Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

20.02.2021

У Надвірній вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Озброївшись лише однією надією на майбутнє відважні люди, яких пізніше назвуть Небесною Сотнею віддали за Україну найцінніше – життя. З цією думкою вже сьомий рік поспіль українці вшановують пам’ять Лицарів Світла та Добра.

Сьогодні, 20 лютого в Надвірній на майдані Шевченка священнослужителі відправили поминальну панахиду за загиблими учасниками Революції Гідності.

До стели Героїв Небесної Сотні очільник Надвірнянської міської територіальної громади Зіновій Андрійович із заступником Ярославом Гундяком і керівництво районної ради та райдержадміністрації – поставили квіти.

Надвірнянці хвилиною мовчання вшанували пам’ять ВЕЛИКИХ українців.

«Тоді відбулася найважча і водночас найдраматичніша подія в історії України: понад сто українських патріотів віддали свої життя за Батьківщину, серед яких, на превеликий жаль, і жителі Прикарпаття: Роман Гурик, Сергій Дідич, Василь Шеремет, Ігор Ткачук, Михайло Костишин, Богдан Калиняк та Ігор Дмитрів. Низько схиляю голову у скорботі перед воїнами світла. Ми не маємо права забувати, пам’ятаємо кожного ГЕРОЯ» – зазначив у виступі перед громадою Зіновій Андрійович.

Спогадами про масові та криваві розстріли мирних мітингувальників на Майдані поділився учасник Революції Гідності, волонтер російсько-української війни Василь Павлик.

На заході пам’яті прозвучали всі імена Героїв Небесної Сотні. Їх у скорботі виголошували ведучі Галина Чуревич та Володимир Свягла. Пісні про Україну та тугу за її дітьми виконали співучі таланти Надвірнянщини.

Довідка: з 2015 року в Україні 20 лютого щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з указом Президента від 11 лютого 2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Саме 18-20 лютого 2014-го відбулися наймасовіші розстріли учасників протестів листопада 2013 – лютого 2014 років.

Вверх