Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

14.10.2016

У Прикарпатському військово-спортивному ліцеї відбулись урочистості з нагоди Дня захисника України

13 жовтня, в Прикарпатському військово-спортивному ліцеї відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня захисника України, Дня козацтва, 74-ї річниці з дня створення УПА та 21-ї річниці з дня заснування ліцею за участі міського голови Зіновія Андрійовича, голови Надвірнянської РДА Олександра Кеніза, голови Надвірнянської районної ради Івана Гурмака, директора ліцею полковника Миколи Мартинюка, вихованців закладу та їхніх батьків. Заходи розпочались з урочистого внесення Прапора України під звучання Державного Гімну. Вихованці ліцею поклали квіти до меморіальних знаків першого директора і співзасновника ліцею О.М.Дичковському та випускників ліцею капітану С.С.Воробцю та В.Я.Семчуку, які загинули під час бойових дій на Сході України. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували загиблих Героїв України. Директор ліцею полковник  Микола Мартинюк  коротко розповів про історію заснування та головні завдання військово-спортивного ліцею.

Особливо хвилюючим цей день став для першокурсників ліцею, які урочисто прийняли обітницю ліцеїстів, після чого їх освятили та поблагословили отець Роман та отець Орест. Міський голова Зіновій Андрійович привітав всіх присутніх зі святом та висловив щирі слова вдячності викладачам ліцею за прикладені зусилля у вихованні справжніх патріотів та майбутніх гідних захисників України. Також подякував учасникам АТО і всім тим, хто сьогодні став на захист незалежності та територіальної цілісності нашої держави.

Випускники ліцею, представники Івано-Франківського обласного комісаріату привітали всіх присутніх та вручили грамоти та подяки викладачам ліцею та учасникам АТО.

Вверх