Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

30.04.2016

В будинках мікрорайону Руднєва встановлено енергозберігаючі вікна

     

Мікрорайон Руднєва є одним із найчисельніших в м.Надвірна, де налічується 26 будинків житлового фонду міста. Дані будинки, так звані «хрущовки», побудовані ще в 60-70 роках минулого століття. Силами КП «Надвірнянський житловик» регулярно проводяться ремонтні роботи поточного та капітального характеру для усунення таких питань, як: ремонт фасадів, внутрішньобудинкових мереж електропостачання, встановлення ринв та водостоків, ремонт покрівель, заміни козирків, вхідних дверей у під’їзди, облаштування прибудинкових територій тощо.

В Плані соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2016 рік передбачено проведення робіт по заміні вікон в місцях загального користування житлових будинків мікрорайону Руднєва. Вікна на сходових клітках під’їздів цих будинків вже застарілі, фізично зносились і потребували заміни. Нові енергозберігаючі вікна забезпечать теплоізоляцію під час опалювального сезону та підвищать енергоефективність в будинках. Пріоритетними обрали будинки, які були побудовані одні з перших в районі, які мають проблеми з енергозбереженням та найменшу заборгованість по сплаті житлово-комунальних послуг. На сьогодні проведено заміну старих вікон на енергозберігаючі в усіх під’їздах будинків №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 по вул.Руднєва. Вартість проведення даних робіт складає близько 67 тис. грн., тобто один під’їзд – це близько 3-5 тис. грн. Також цього року  заплановано провести такі ж роботи в будинках №15 по вул.Руднєва, та №12 по вул.Черемшини. Силами КП «Надвірнянський житловик» будуть проведені роботи по відновленню відкосів, які потребують ремонту внаслідок демонтажу та встановленню вікон у під’їздах. Варто зазначити, що в 2008-2010 рр. проведено заміну вікон в місцях загального користування у 18 будинках мікрорайону Ломоносова.

Для покращення рівня життя та умов проживання закликаємо мешканців багатоповерхових будинків зорганізуватись в ОСББ, що дасть можливість самим мешканцям бути господарниками в своєму будинку. Надвірнянська міська рада гарантує не тільки юридичну чи консультативну, а й фінансову підтримку. Цього року ще 3 багатоповерхові будинки житлового фонду міста створили ОСББ і мають можливість реалізувати проекти з проведення робіт по капітального ремонту будинків з залученням коштів не тільки місцевого бюджету, а й Європейського Союзу та ООН. За минулий рік залучено кошти ЄС/ПРООН в рамках проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в сумі близько 1 млн. грн., за допомогою чого, спільно з Надвірнянською міською радою, було замінено вікна в місцях загального користування, проведено капітальний ремонт мереж водо- та електропостачання, замінено покрівлю.

Порівняльні фото до та після заміни вікон

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

O

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

O

O

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

O

O

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

O

O

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вверх