Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

11.09.2017

В будинку №21 по вул.Руднєва розпочато роботи по заміні вікон

Мікрорайон Руднєва є одним із найчисельніших в м.Надвірна, де налічується 26 будинків житлового фонду міста, в яких проживає близько 3 тис. мешканців. Дані будинки, побудовані ще в 60-70 роках минулого століття. За багаторічний період експлуатації значно зріс відсоток фізичного зносу внутрібудинкових систем, конструктивних елементів будівель, асфальтобетонного покриття прибудинкових територій тощо. Щороку Планом соціально-економічного розвитку м.Надвірна передбачено ряд робіт капітального характеру для підтримання в належному стані житлового фонду міста. При його формуванні велику увагу приділяють тим будинкам, де відсутня заборгованість по сплаті житлово-комунальних послуг.

До переліку вищевказаних робіт належить і проведення заміни вікон на сходових клітках під’їздів житлових будинків.  Нещодавно підрядною організацією розпочато роботи по заміні старих фізично зношених вікон на енергозберігаючі на сходових клітках в усіх під’їздах будинку №21 по вул.Руднєва, що забезпечить теплоізоляцію під час опалювального сезону та підвищить енергоефективність. Даний будинок введений в експлуатацію 1970 року. Тут налічується 97 квартир, в яких проживає близько 235 мешканців. Крім того, для створення належних умов проживання в будинку та з метою захисту будівлі від руйнування, цього року силами КП «Надвірнянський житловик» проведено заміну ринв та водостоків на будинку.

Крім будинку №21 по вул.Руднєва, цього року вже проведено заміну вікон в інших будинках мікрорайону Руднєва, а саме: Черемшини, 8; Кобринської, 12; Руднєва, 21, а також в будинку №8 по вул.Франка. Планом соціально-економічного розвитку м.Надвірна ще передбачено ряд будинків, де заплановано замінити вікна на енергозберігаючі в місцях загального користування.

Варто зазначити, що в минулому році в мікрорайоні Руднєва було проведено заміну вікон на сходових клітках усіх під’їздів 9 багатоквартирних будинків, а саме: Руднєва, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 15 та М.Черемшини, 12.

 

Вверх