Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

30.06.2017

В будинку №22 по вул.Руднєва проведено заміну вікон

Щороку в Плані соціально-економічного розвитку розробляється перелік робіт, спрямованих на належне утримування житлового фонду міста. В цей перелік включено роботи по заміні ринв та водостоків, проведення капітального ремонту фасадів будинків, внутрібудинкових електромереж тощо. Силами КП «Надвірнянський житловик» крім проведення вищевказаних робіт, регулярно здійснюються роботи і поточного характеру.  Варто зазначити, що при формуванні Плану соціально-економічного розвитку спеціалістами проводиться ретельне обстеження житлового фонду міста і велику увагу приділяють тим будинкам, де відсутня заборгованість по сплаті житлово-комунальних послуг.

Так, нещодавно було проведено заміну вікон в місцях загального користування багатоповерхових будинків мікрорайону Руднєва, зокрема в будинку №22 по вул.Руднєва. Даний будинок введений в експлуатацію в 1972 році. Тут налічується 66 квартир, в яких проживає понад 150 мешканців. Підрядною організацією замінено старі, фізично зношені, вікна на сучасні енергозберігаючі склопакети в усіх під’їздах даного будинку, що забезпечить теплоізоляцію, підвищить енергоефективність та скоротить видатки на енергоресурси.

Варто зазначити, що в минулому році саме в мікрорайоні Руднєва, з огляду на те, що майже всі будинки тут побудовані понад 50 років тому, було проведено заміну вікон на сходових клітках усіх під’їздів 9 багатоквартирних будинків, а саме: Руднєва, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 15 та М.Черемшини, 12. Планом соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2017 рік ще передбачено ряд будинків, де заплановано проведення вищевказаних робіт.

Вверх