Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

13.07.2017

В будинку №8 по вул.М.Черемшини замінено вікна

Останніми роками Надвірнянською міською радою успішно реалізовано ряд проектів, спрямованих на підвищення рівня  енергоефективності та енергозбереження. З метою зменшення видатків на енергетичні ресурси, забезпечення теплоізоляції під час опалювального сезону та покращення естетичного вигляду в будинках житлового фонду міста та в кількох освітніх закладах було проведено заміну вікон в місцях загального користування.

Так, в 2008-2010 рр. проведено заміну вікон на сходових клітках у 18 будинках мікрорайону Ломоносова. В 2016 році за кошти міського бюджету встановлено енергозберігаючі вікна в усіх під’їздах 9 житлових будинках мікрорайону Руднєва: Руднєва, 1 2, 3, 4, 5, 6, 7, 15  та М.Черемшини, 12, а також Франка, 8. В рамках міжнародного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» за спільного фінансування з Надвірнянською міською радою, ОСББ та громадськими організаціями міста проведено заміну вікон в ДНЗ «Квітка Карпат», Надвірнянській ЗОШ №2 та в будинках №18 на майдані Шевченка (ОСББ «Ювілейний») і №10 по вул.М.Черемшини (ОСББ «Злагода-10»). Крім того, в рамках міжнародного проекту  на даний час в будинку №5 по вул.Княгині Ольги проводять роботи по комплексній термомодернізації будівлі  а саме: утеплення фасаду та заміна 8 вікон в місцях загального користування. 

Також в рамках обласних проектів за спільного фінансування Надвірнянської міської ради та Івано-Франківської обласної ради в ДНЗ «Вогник» та ДНЗ «Квітка Карпат» встановлено енергозберігаючі вікна.

Цього року після детального обстеження спеціалістами житлового фонду міста, Планом соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2017 рік передбачено проведення заміни вікон в багатоповерхових будинках житлового фонду міста, до числа яких було відібрано і будинок №8 по вул.М.Черемшини. Підрядною організацією замінено старі, фізично зношені вікна на сучасні енергозберігаючі склопакети в усіх під’їздах даного будинку.  Крім того, в минулому році силами КП «Надвірнянський житловик» було здійснено ремонт фасаду в даному будинку.

Варто зазначити, що цього року за кошти міського бюджету вікна замінено також в будинках мікрорайону Руднєва: Кобринської,12 та Руднєва, 22. Планом соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2017 рік ще передбачено ряд будинків, де заплановано проведення вищевказаних робіт.

М.Черемшини, 8

Вверх