Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

14.12.2018

В день Святого Миколая – відкриття міської ялинки та фестивалю «Файне Різдво у Надвірній»

З покоління в покоління,  з року в рік, прославляючи  народженого Ісуса в прадідівській коляді з особливим духовним піднесенням ми свято зберігаємо і передаємо християнські звичаї  та народні традиції. Вже за доброю традицією під час новорічно-різдвяних свят в нашому місті дивує своїми незабутніми враженнями та багатогранністю культурно-мистецький проект «Файне Різдво у Надвірній», який перетворює Надвірну в центр духовного, культурного та мистецького новорічно-різдвяного дійства з особливим, притаманним нашому місту, колоритом. Фестиваль має на меті об’єднати всіх надвірнянців  та гостей міста, які відзначатимуть новорічно-різдвяні свята щирими колядками та добрими віншуваннями в теплій родинній атмосфері, де справді відчувається дух Різдва. Найтриваліший фестиваль «Файне Різдво»  відбуватиметься протягом місяця з 19 грудня по 20 січня.

Початку найочікуванішої події року передують кілька тижнів рутинної та важкої підготовки до свята, де змобілізовані зусилля всіх структурних підрозділів співорганізаторів свята.  Надвірнянська міська рада спільно із Надвірнянською РДА та Надвірнянською районною радою докладають усіх зусиль, щоб провести це дійство на належному рівні.

На даний час силами комунальних служб, зокрема КП «Надвірнакомунсервіс» активно тривають підготовчі роботи для проведення фестивалю «Файне Різдво у Надвірній». Організатори фестивалю намагаються відродити історію і традиції відзначення новорічно-різдвяних свят у нашому місті в поєднанні з особливістю їх святкувань, притаманних невеличким європейським містам. Неповторності фестивалю придає міська ялинка, яка вже традиційно буде прикрашена унікальними  виробами ручної роботи, виготовленими, розписаними і розмальованими викладачами Надвірнянської художньої школи, станції юних техніків та волонтерами, в гуцульському та яворівському стилі, який передає самобутність Надвірнянщини. Поруч з ялинкою встановлять Різдвяну шопку у виконанні викладачів та вихованців художньої школи  в канонічному та усучасненому стилі східної ікони греко-католицького обряду.

Під час фестивалю буде функціонувати ярмаркове містечко. Минулого тижня на майдані поруч з ялинкою встановлено та облаштовано 9 дерев’яних будиночків, де мешканці та гості міста матимуть змогу придбати сувеніри, печиво, гарячі напої, різноманітну різдвяну продукцію ручної роботи тощо. Відділом культури Надвірнянської РДА підготовлена велика культурно-мистецька програма фестивалю, в якій братимуть участь відомі колективи та ансамблі не тільки нашого міста та району, а з інших областей. На сцені «Файного Різдва» вони покажуть справжнє різдвяне дійство: колядки, щедрівки, вертепи, свято пампуха, українські пісні, народні танці, файні молодіжні дискотеки та ще багато цікавого, неординарного та самобутнього. Активну участь у фестивалі також приймуть Надвірнянський коледж НТУ та позашкільні заклади, а саме: Надвірнянський районний центр дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді, Надвірнянські художня та музична школи тощо.

Милуватимуть око гостей фестивалю виставка-конкурс творчих робіт «І знов дива у час Різдва»  учнів Надвірнянської  художньої школи у церквах та соборах, Надвірнянській міській раді, вітринах торгових закладів міста. В день відкриття фестивалю, 19 грудня, виставка буде розгорнута в Прокатедральному соборі Благовіщення Пресвятої Діви Марії, де майстрині художньої школи проводитимуть майтер-класи. У вітрині магазину в центрі міста буде встановлена ялинка з керамічними прикрасами за мотивами Марії Примаченко.

На даний час докладаються усі зусилля, щоб мешканці і гості міста під час новорічно-різдвяних свят могли з радістю і хорошим настроєм відзначити Різдвяні свята.

Відкриття міської новорічної ялинки та початок фестивалю «Файне Різдво у Надвірній» відбудеться в День Святого Миколая, 19 грудня  о 16.00 год.

Запрошуємо всіх мешканців та гостей міста долучитись до святкування та відчути справжній  дух Файного Різдва у Надвірній.

 

 

 

Вверх