Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

22.11.2018

В Надвірній активно триває підготовка до новорічно-різдвяних свят та фестивалю «Файне Різдво у Надвірній»

Хоча на дворі ще листопад, проте керівництво міста та району вже активно розпочали підготовку до новорічно-різдвяних свят та проведення фестивалю «Файне Різдво у Надвірній». В місті вже другий рік поспіль проходитиме культурно-мистецький проект «Файне Різдво у Надвірній».  Найтриваліший фестиваль в Україні «Файне Різдво»  відбуватиметься протягом місяця з 19 грудня по 20 січня і покаже неабияку талановитість, багатогранність, фольклорне багатство та колорит нашого краю, дивуватиме яскравими вертепами, прадідівськими автентичними колядками та щедрівками. Надвірнянці та гості міста знову стануть свідками самобутнього і унікального різдвяного дійства з притаманним нашому місту колоритом.  Засновниками та співорганізаторами фестивалю є Надвірнянська міська рада, Надвірнянська районна рада та Надвірнянська райдержадміністрація, які намагаються відродити історію і традиції відзначення новорічно-різдвяних свят у нашому місті в поєднанні з особливістю їх святкувань, притаманних невеличким європейським містам.

В середу, 21 листопада, в Надвірнянській РДА відбулась робоча нарада керівників райдержадміністрації, районної та міської рад, начальників структурних підрозділів РДА, директора РБК, представників позашкільних навчальних закладів, під час якої обговорили заходи по підготовці і проведенні фестивалю «Файне Різдво у Надвірній». На сьогодні вже напрацьована концепція проведення культурно-мистецького-проекту. Директор та працівники Надвірнянської художньої школи творчо та креативно підішли до  розробки та оновлення логотипу фестивалю та всієї промоційної продукції.

Як зазначив міський голова Зіновій Андрійович, Надвірнянська міська рада, як і зазвичай, бере на себе зобов’язання забезпечити встановлення новорічної ялинки, огорожі навколо ялинки, різдвяної шопки, ілюмінації, декорацій, а також сцени. Крім того, міська рада організовує новорічно-різдвяний ярмарок. Біля головної ялинки міста буде встановлено 9 дерев’яних будиночків, де мешканцям та гостям міста будуть пропонувати сувеніри різдвяної тематики, печиво, гарячі напої тощо. На даний час оголошено конкурс на право здійснення ярмаркової торгівлі та проводиться прийом заявок.

Відділ культури Надвірнянської РДА розробляє культурну програму фестивалю, в якій прийматимуть участь творчі колективи не тільки з нашого району, а й області. Активну участь у фестивалі також приймуть Надвірнянський коледж НТУ та позашкільні заклади, а саме: Надвірнянський районний центр дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді, Надвірнянські художня та музична школи.

Організатори дійства докладають усі зусилля, щоб мешканці і гості міста під час новорічно-різдвяних свят могли з радістю і хорошим настроєм відсвяткувати народження Ісуса Христа.

Відкриття міської новорічної ялинки та початок фестивалю «Файне Різдво у Надвірній» відбудеться в День Святого Миколая, в середу, 19 грудня. Тож, запрошуємо всіх мешканців та гостей міста долучитись до святкування та поринути у дивовижний світ різдвяної казки.

Вверх