Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

18.04.2018

В Надвірній по-варварськи знищено та викрадено елементи дитячого майданчика

Піклування про здоровий спосіб життя молоді та дозвілля дітей є одним з пріоритетних завдань в роботі Надвірнянської міської ради. Міський голова, депутатський корпус та комунальні служби щороку докладають усіх зусиль для створення максимально сприятливих умов для розвитку дітей та проведення їх вільного часу. Тому за останні роки в мікрорайонах та центральній частині міста встановлено та облаштовано десятки сучасних дитячих майданчиків.

Проте, як не прикро, руки негідників, в черговий раз, зробили свою чорну справу. В ніч з 16 на 17 квітня стався безпрецедентний злочин: невідомими особами було по-дикунськи зруйновано,  знищено та викрадено елементи дитячого майданчика, розміщеного біля будинків 8,10 по вул.М.Черемшини в мікрорайоні Руднєва. Даний дитячий майданчик був встановлений 4 роки тому за кошти Надвірнянської міської ради і користувався великим попитом. Щодня тут збиралась велика кількість дітей, які весело і з користю могли провести своє дозвілля.

На даний час поліцією проводиться опитування можливих очевидців злочину та вивчення матеріалів з камер відеоспостереження. Як зазначив міський голова, з боку міської влади буде докладено максимум зусиль для відновлення даного  майданчика  і в подальшому його розширення, встановивши додаткові елементи. Також планується встановити додаткові ліхтарі вуличного освітлення.

 Варто зазначити, що такі прояви аморальності в Надвірній непоодинокі. За останні роки неодноразово було виявлено випадки крадіжок та нищення комунального майна, зокрема каналізаційних люків та решіток,  саджанців дерев, декоративних кущів в зоні відпочинку ім.Н.Яремчука та квітів, розміщених на турнікетах центральної частини міста. Проте даний випадок перейшов всі межі моральності та викликав велике обурення серед мешканців міста.

 

Міський голова закликає та звертається до представників Національної поліції знайти і покарати винних у вчиненні цього варварського злочину та в подальшому не допустити виникнення подібних випадків. Сподіваємось, що кожен надвірнянець не буде байдужим до такого неподобства та допоможе виявити злочинців. Якщо хтось володіє будь-якою інформацією щодо вчинення даного злочину, просимо повідомляти у поліцію або міську раду. Тільки спільними зусиллями ми зможемо не дозволити в майбутньому виникнення таких безчинств та зупинити вандалів і злочинців.

 

Сподіваємось  на Ваше розуміння та підтримку!

 

Вверх