Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

12.07.2017

В Надвірній продовжується ремонт доріг

В місті Надвірна активно тривають роботи по відновленню дорожньої інфраструктури.  На даний час на різних об’єктах задіяні кілька будівельних бригад, які виконують роботи по відновленню та новому будівництву вулиць та прибудинкових територій. Крім мощення бруківкою, також проводиться поточний ремонт асфальтного покриття доріг та вулиць міста.

На території міста Надвірна налічується понад 130 вулиць та 18 провулків комунальної форми власності, які перебувають на балансі міської ради.  Для того, щоб провести капітальний ремонт всіх вулиць необхідно не одна сотня мільйонів гривень та наявність спеціальної техніки. Проте керівництво міської ради, депутатський корпус та комунальні служби міста докладають усіх зусиль, щоб утримувати вулиці комунальної форми власності в належному стані. З метою недопущення повного руйнування дорожнього полотна, цього року було визначено ряд об’єктів, де є необхідним проведення поточного ремонту.

Минулого тижня, враховуючи сприятливі погодні умови, завершились роботи по асфальтуванню нещодавно вифрезеруваних ділянок дорожнього покриття вулиць. В травні місяці цього року на  території нашого міста працювала спецтехніки, за допомогою якої було  відділено пошкоджені ділянки від дорожнього покриття шляхом фрезерування загальною площею близько 5,5 тис. м². Протягом останніх 2-х місяців проводились роботи по відновленню пошкоджених ділянок таких вулиць, як Січових Стрільців, Шашкевича, Франка, Котляревського та Сірика.

Варто зазначити, що в місті крім асфальтування активно проводяться роботи по мощенню бруківкою. Підрядні організації на даний час проводять капітальний ремонт таких вулиць, як: 100-річчя Нафтовиків, Петрушевича, М.Підгірянки та Комарова.

Вулиця І.Франка

 

Вулиця Котляревського

Вулиця Шашкевича

 

Вверх