Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

03.05.2017

В Надвірній продовжуються роботи по облаштуванню вуличного освітлення

Одним з пріоритетних напрямків в роботі Надвірнянської міської ради і КП «Надвірнакомунсервіс» – це будівництво мереж вуличного освітлення, адже це, перш за все, безпека мешканців міста у вечірній і нічний час. Щороку силами комунального підприємства виконуються роботи по будівництву нових мереж вуличного освітлення, реконструкції, відновленню та модернізації існуючих ліній з використанням енергозберігаючих технологій. Міський голова та керівництво КП «Надвірнакомунсервіс» докладають усіх зусиль, щоб зайти в кожен куточок нашого міста і його освітити.

Так,  в минулому році вдалось облаштувати вуличним освітленням 20 нових вулиць та провулків загальною протяжністю понад 4,6 км. Встановлено понад 20 додаткових металевих опор та близько сотні нових світильників.

І цього року дані роботи продовжуються згідно Плану роботи по облаштуванню, реконструкції та відновленню мереж вуличного освітлення в м.Надвірна на 2017-2018 рр. Нещодавно силами КП «Надвірнакомунсевіс» завершились роботи по будівництву мережі вуличного освітлення по вулиці Квіткова загальною протяжністю понад 210 м/п, де встановлено 5 додаткових металевих опор.

Встановлено також 6 додаткових світильників та 2 металеві опори по провулку Мазепи (пішохідна доріжка біля алеї Героям Небесної Сотні до міського парку ім.І.Франка). Крім того, розпочались роботи по облаштуванню зовнішнього освітлення прибудинкової території будинків по вул.Мазепи, 21-23. На даний час тут встановлено 5 металевих опор та працівники комунального підприємства облаштовують мережу додатковими світильниками.

Найближчим часом силами КП «Надвірнакомунсервіс» планують розпочати роботи по будівництву мережі вуличного освітлення біля пішохідної доріжки між ДНЗ «Квітка Карпат» та будинком  №2 по вул.Крушельницької.

Вулиця Квіткова

Прибудинкова територія будинків №21 та 23 по вул.Мазепи

Провулок Мазепи (від алеї Героям Небесної Сотні до міського парку ім.І.Франка)

Вверх