Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

08.12.2017

В Надвірній протягом 2-х років працюватиме волонтер Корпусу Миру США

До Надвірної в рамках Угоди між Корпусом Миру США в Україні та громадською організацією «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» приїхала волонтерка Леслі Нолан (Leslie Nolan). Вона буде працювати в місті протягом наступних двох років з метою розвитку туризму, музейної справи та вмінь працювати з грантами міжнародної технічної допомоги. Місто Надвірна потрапила в число 17 міст, яким надали можливість запросити до себе добровольця Корпусу Миру в рамках нового проекту «Розвиток громад».

Корпус Миру – громадська організація, яка була заснована в США у 1961 році з метою зміцнення миру та дружби між людьми різних національностей і культур. Діяльність Корпусу Миру відбувається через співпрацю американських добровольців з організаціями країни-партнера, що запросила Корпус Миру до себе. В Україні Корпус Миру розпочав свою роботу у травні 1992 року. У своїй діяльності керується такими основними цілями, як надання громадянам України допомоги у професійному розвитку та сприяння взаєморозуміння та співпраці громадян обох країн. В Україні добровольці Корпусу Миру працюють за трьома проектами: «Розвиток громад», «Викладання англійської мови як іноземної» та «Молодіжний розвиток». В лютому місяці цього року відбулась зустріч між керівником проекту «Розвиток громад» Романом Олексенком, міським головою Зіновієм Андрійовичем та головою ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» Володимиром Гринішаком, під час якої було обговорено можливість запрошення до м.Надвірна волонтера Корпусу Миру. 1 грудня громадська організація підписала угоду з Корпусом Миру США в Україні, згідно якої волонтерка Леслі Нолан проживатиме та працюватиме в м.Надвірна протягом 2-х років з метою надання допомоги громаді міста та району у написанні та реалізації найрізноманітніших грантових проектів та програм, пошуку партнерів, налагодження співпраці з різними організаціями, залученні інвестицій в інфраструктуру міста тощо.

В понеділок, 4 грудня, в Надвірнянській міській раді відбулась зустріч Леслі Нолан з міським головою Зіновієм Андрійовичем, який зазначив, що міська рада завжди відкрита для співпраці, адже громада нашого міста має великий потенціал, бажання і вміння у впровадженні різного роду проектів. Висловив сподівання, що спільними зусиллями ми зможемо найближчим часом реалізувати ряд проектів, спрямованих на соціально-економічний розвиток нашого міста. Волонтер із США також подякувала за теплий прийом. Зазначила, що місто і район, справили на неї позитивне враження.

Під час зустрічі також обговорили головні напрямки співпраці. Протягом першого місяця перебування в місті Леслі Нолан спільно з представниками громадських організацій та органів місцевого самоврядування визначать пріоритетні напрямки подальшої роботи. 

Вверх