Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

26.10.2017

В Надвірній реалізують ще 4 мікропроекти в рамках міжнародного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

В 2015 році відбулося підписання Угоди про партнерство між програмою розвитку ООН та Надвірнянською міською радою в рамках Проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”. За цей час спільними зусиллями вдалось впровадити кращі практики місцевого розвитку, орієнтованого на громаду, успішно реалізувавши 11 проектів, спрямованих на впровадження енергоефективних заходів,  покращення умов проживання та перебування в освітніх закладах та в багатоквартирних будинках, де створені ОСББ.

На сьогодні підходить до завершення ІІІ фаза міжнародного проекту, в рамках якої нещодавно було оголошено додатковий конкурс на реалізацію мікропроектних пропозицій. За підтримки та допомоги ресурсного центру громад Надвірнянської міської ради на конкурс ОСББ та громадські організації м.Надвірна подали 6 заявок на участь у проекті, 4 з яких були відібрані для подальшої реалізації, а саме:

–  ГО «СОРОС»: енергозберігаючі заходи в ДНЗ “Вогник” м.Надвірна – проектом передбачено проведення заміни вікон на енергозберігаючі в приміщеннях, які використовуються для роботи з дошкільнятами;

–  ГО «Дорочинність в Надвірнянській ЗОШ №2»: капітальний ремонт санвузлів в Надвірнянській загальноосвітній школі №2 – проектом передбачено проведення заміни сантехніки, влаштування окремих кабінок в санвузлах, облицювання поверхонь стін та підлоги керамічною плиткою та заміну вхідних дверей до туалетів;

–  ГО «Молодіжний Європейський клуб «Соняшник»: енергозберігаючі заходи в Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – проектом передбачено заміну вікон на енергозберігаючі на 2-х поверхах школи, зокрема в приміщеннях санвузлів, коридорів, майстерні, їдальні, лабораторії та підсобних приміщеннях;

–  ОСББ «Мазепи, 37»: tнергозберігаючі заходи в багатоквартирному будинку №37 на вул.Мазепи м.Надвірна – проектом передбачено проведення заміни вікон та дверей на енергозберігаючі в місцях загального користування в житловому будинку №37 по вул.Мазепи в м.Надвірна.

25 жовтня в Надвірнянській міській раді відбулась зустріч обласного координатора Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Лесі Попелюх з представниками ОСББ та громадських організацій, відібраних для участі в проекті, а також з міським головою Зіновієм Андрійовичем, муніципальним координатором проекту Олегом Антонюком та представниками ресурсного центру м.Надвірна. Під час зустрічі Леся Попелюх провела тренінг покрокового впровадження мікропроектних пропозицій (МПП). Детально роз’яснила порядок відбору конкурсних пропозицій підрядних організацій по впровадженню МПП. Крім того, наголосила, що всі мікропроекти повинні бути реалізовані в короткі терміни, а саме до кінця листопада 2017 року, оскільки ІІІ фаза міжнародного проекту підходить до завершення.

Міський голова в свою чергу зазначив, що в Надвірнянській міській раді функціонує ресурсний центр громад, який відповідно до своїх обов’язків надасть всю необхідну методичну, адміністративну, технічну та правову допомогу при реалізації проектів. Зіновій Андрійович звернувся до всіх голів та учасників громадських організацій і ОСББ з проханням поставитись до цього з усією відповідальністю, у зв’язку з короткими термінами впровадження проектів.

На даний час громадськими організаціями, ОСББ та Програмою розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») на сайті міжнародного проекту http://cba.org.ua/ua/novyny/tenders розміщено оголошення про відбір підрядних організацій для виконання вищевказаних робіт.

 

Вверх